Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

W sobotę 4 lutego w InviMed Praga bezpłatne warsztaty nie tylko dla mężczyzn!

W sobotę 4 lutego w InviMed Praga bezpłatne warsztaty nie tylko dla mężczyzn!

Już 4 lutego zapraszamy na bezpłatne warsztat dotyczący męskiej płodności. W ich trakcie podzielą się swoją wiedzą następujący specjaliści: androlog, ginekolog, embriolog oraz psycholog. Będzie również czas na relaks i medytację w trakcie zajęć jogi. Na tak bogaty program zapraszamy Panów, ale również Panie, do kliniki InviMed na warszawskiej Pradze.


Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty?

Warsztaty "Nie tylko dla mężczyzn" w Warszawie odbędą się w sobotę 4 lutego 2023 roku w godzinach 10:00-13:30. Zapisanych uczestników zapraszamy do Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed Praga, pl. Konesera 12.


Aby zapisać się na warsztaty, kliknij w formularz kontaktowy. 

Wybierz klinikę "InviMed Warszawa Praga", temat "Inne" i uzupełnij wiadomość: "Warsztat - 4.02"

Program warsztatów „Męskie sprawy”

„Męskie sprawy” to tematy związane z męską płodnością, diagnostyką oraz metodami leczenia męskiej niepłodności. Panowie w trakcie spotkania dowiedzą się, co należy skonsultować z andrologiem i dlaczego na pierwszą wizytę warto przyjść z partnerką. 

Podczas warsztatu zostaną poruszone także tematy związane z badaniem jakości nasienia (przygotowanie i przebieg), możliwościami zapłodnienia, a także przygotowaniem nasienia do zabiegów inseminacji czy in vitro.

Całe spotkanie zostało podzielone na kilka sekcji:

 • 10:00-10:15 - Powitanie
 • 10:10-10:45 - Panel Ginekologiczny - sesja Q&A 
 • 10:45-11:15 - Panel Andrologiczny - Porady, profilaktyka, ciekawostki
 • 10:45-11:15 - Panel Psychologiczny - Otwarta rozmowa
 • 11:15-12:15 - Panel Embriologiczny - Moje nasienie, moje zdrowie 
 • 12:15-12:30 - Przerwa
 • 12:30-13:30 - Panel relaksacyjny - Odetchnij i odpuść - techniki oddechowe uwalnianie stresu


Skorzystaj z wiedzy ekspertów

Podczas warsztatów do dyspozycji uczestników będą specjaliści, którzy będą dzielić się swoją wiedzą, odpowiadać na nurtujące pytania. W trakcie spotkania zadbamy również o aspekt psychologiczny oraz  relaksacyjny. W spotkaniu będą uczestniczyć:

Poprowadzi Panel Andrologiczny. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Andrologicznego. Od ponad 10 lat diagnozuje i leczy mężczyzn oraz zajmuje się męską niepłodnością.

Będzie odpowiadać na Wasze pytania w trakcie ginekologicznego Q&A. Ukończyła studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz ukończyła szkolenie w dziedzinie położnictwa i ginekologii w I Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 • dr n. wet. Ricardo Faundez - Dyrektor ds. Embriologii

Prowadzący Panel Embriologiczny. Jeden z pierwszych embriologów w Polsce, którzy zajęli się wspomaganiem rozrodu człowieka metodą in vitro. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom na świat przyszły tysiące dzieci.

Prowadząca Panel Embriologiczny. Tematyką niepłodności zainteresowała się podczas studiów i dlatego postanowiła swoją przyszłość związać z pracą w klinice leczenia niepłodności, gdzie kontynuuje swoje badania oraz cały czas rozwija się w dziedzinie embriologii.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Ośrodku Pomocy Społecznej, Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym, Fundacji Razem oraz jako psycholog w Fundacji Medycyny Prenatalnej, gdzie wspierała osoby w trudnej sytuacji okołoporodowej.

Certyfikowana nauczycielka jogi (RYT 200 Yoga Alliance), dyplomowana masażystka ajurwedyjska oraz konsultantka Ajurwedy.

Więcej niż wiedza

W trakcie warsztatu uczestnicy spotkania będą mieli możliwość nie tylko poszerzenia swojej wiedzy z zakresu leczenia niepłodności męskiej, ale również otrzymania voucherów ze zniżką na wybrane badania i konsultacje. 

Panowie otrzymają również:

 • 50% zniżki na pierwszą konsultację ginekologiczną

 • 50% zniżki na pierwszą konsultację andrologiczną

 • 50% zniżki na konsultację psychologiczną
 • 30% zniżki na badanie nasienia rozszerzone
 • 30% zniżki na cytologię płynną (LBC)
 • 30% zniżki na cytologię płynną (LBC) + HPV 14 DNA
 • 30% zniżki na USG andrologiczne (jąder)

Ponieważ zakładanie rodziny, jak i leczenie niepłodności, to zawsze sprawa pary, do udziału w warsztacie zapraszamy panów wraz z partnerkami.

Jak zapisać się na warsztaty?

Na warsztaty zapraszamy wszystkich zainteresowanych, jednocześnie zaznaczamy, że liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli jednak zainteresowanie warsztatami będzie bardzo duże, na pewno zorganizujemy kolejne, dlatego warto się zgłaszać, nawet jeśli do warsztatów zostało tylko kilka dni.

 • Zapisy na warsztaty przyjmujemy przez formularz kontaktowy
 • W formularzu wybierz klinikę "InviMed Warszawa Praga". 
 • Następnie temat "Inne" i uzupełnij wiadomość: "Warsztat - 4.02". I gotowe!

Jeśli korzystasz z mobilnej wersji strony, to kliknij w pomarańczowy buton "Napisz". Zostaniesz przekierowany do formularza. 

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone telefonicznie. Apelujemy, aby potwierdzenie telefoniczne traktować jako ostateczne. Odwołanie w ostatniej chwili powoduje, że szansę na uczestnictwo w spotkaniu traci inna osoba z listy rezerwowej. 

Warsztaty są bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zapisy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych