Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

W InviMed Poznań już 12.04 od godz. 10.00 ruszają zapisy na 2022 rok na dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców woj. wielkopolskiego.

W InviMed Poznań już 12.04 od godz. 10.00 ruszają zapisy na 2022 rok na dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców woj. wielkopolskiego.

Z wielką radością informujemy wszystkich tych, którzy do nas pisali, dzwonili lub po prostu są zainteresowani dofinansowaniem do in vitro i są mieszkańcami woj. wielkopolskiego, że zaczynamy zapisy do kolejnego programu, który będzie realizowany przez klinikę InviMed w Poznaniu.

Zapraszamy do zapisów już 12 kwietnia od godz. 10.00 korzystając z formularza kontaktowego. Dla wszystkich Par z województwa wielkopolskiego, które starają się o dziecko, to wspaniała informacja! A my cieszymy się, że będziemy mogli uczestniczyć w spełnieniu marzeń na drodze ku rodzicielstwu.

Każda para, która zakwalifikuje się do programu, otrzyma dofinansowanie do 5 000 zł.

Tu znajdują się wszystkie najważniejsze informacje i kryteria kwalifikacji
Program jest finansowany z budżetu województwa wielkopolskiego.

WIELKOPOLSKA

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych