Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed Poznań w nowej siedzibie! Od dziś, 23 maja zapraszamy na ul. Baraniaka 88 E (bud. F - II piętro)

InviMed Poznań w nowej siedzibie! Od dziś, 23 maja zapraszamy na ul. Baraniaka 88 E (bud. F - II piętro)

Od 23 maja pary marzące o tym, aby zostać rodzicami otrzymują specjalistyczne wsparcie w nowej, większej placówce kliniki InviMed w Malta Office Park przy ulicy Baraniaka 88 E (bud. F - II piętro) znajdującej się tuż przy Jeziorze Maltańskim. Pacjenci są przyjmowani w przestronnych i nowoczesnych gabinetach w prestiżowej dzielnicy miasta. 

Od 2006 roku o skuteczności leczenia przekonują się nieustannie pacjenci poznańskiej kliniki InviMed. W ośrodku kompleksową diagnostykę niepłodności otrzymują pacjenci z całej Polski oraz pary niemieckojęzyczne, które szczególnie chętnie korzystają z wiedzy i doświadczenia najlepszych polskich specjalistów. Klinika InviMed w Poznaniu realizuje programy dofinansowania dla mieszkańców Poznania, województwa wielkopolskiego oraz mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego. To również jedyna klinika w Wielkopolsce, która posiada system kontroli jakości oraz identyfikacji materiału biologicznego RI Witness oraz nieinwazyjne badanie genetyczne zarodków, Embrace. 

Zmiana lokalizacji

Mając na uwadze nieustanny rozwój i dbałość o zapewnienie pacjentom dostępu do najnowocześniejszych rozwiązań ośrodek przeniósł się z ul. Strzeleckiej 49 do nowego i eleganckiego budynku Malta Office Park przy ulicy Baraniaka 88 E (bud. F - II piętro).

Klinika InviMed w Poznaniu przeniosła się do komfortowej siedziby na poznańskiej Malcie (ul. Baraniaka 88 E (bud. F - II piętro).

Nowoczesne rozwiązania i większy komfort dla pacjentów

Nowa lokalizacja to przede wszystkim większa przestrzeń dla pacjentów, co jednocześnie przekłada się na poczucie intymności i komfortu. Wnętrze ośrodka urządzone jest gustownie i elegancko, gabinety są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny.

W nowej siedzibie wygospodarowano miejsce na przestronną salę wypoczynkową, w której można się odprężyć i wypocząć. Dodatkowo zaprojektowano miejsce do rozmów z koordynatorem opieki medycznej, gdzie w komfortowych warunkach można porozmawiać o przebiegu leczenia oraz zapoznać się z dokumentacją.

Zależało nam na zwiększeniu komfortu naszych Pacjentów, tak aby leczenie, a zarazem spełnienie marzeń o rodzicielstwie, przebiegało w jak najlepszych warunkach. Dlatego postanowiliśmy zmienić lokalizację na większą i bardziej nowoczesną – podkreśla Beatę Pawłowską, dyrektor zarządzająca kliniki InviMed w Poznaniu.


Wnętrza kliniki InviMed w Poznaniu

Jak dojechać?

Do nowej placówki można dojechać zarówno od ul. Baraniaka, jak i od ul. Lwowskiej. Dla pacjentów na parkingu naziemnym dostępne będą bezpłatne miejsca parkingowe. Do placówki można również dostać się autobusem (przystanek "Baraniaka", nr linii: 157, 184) lub tramwajem (Przystanek "Katowicka", nr linii: 4,6,7,8,13,16,17).

Kontakt z kliniką pozostaje ten sam – numer telefonu: 500 900 888 oraz e-mail: invimed@invimed.pl.

Jak dojechać do kliniki InviMed w Poznaniu?

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych