Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed Katowice zaprasza na bezpłatne warsztaty z progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona

InviMed Katowice zaprasza na bezpłatne warsztaty z progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona

5 i 19 października 2020 roku w klinice InviMed Katowice odbędą się warsztaty z progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona w formie indywidualnych spotkań z psychologiem. Dzięki nim nauczysz się sztuki relaksu, która przyda Ci się, nie tylko podczas starań o dziecko, ale także w codziennym życiu – osobistym i zawodowym. Zadbaj o siebie, spokój ducha i swój organizm.

Warsztaty adresowane są do osób, które chcą nauczyć się techniki efektywnego radzenia sobie ze stresem, napięciem, lękiem, trudnościami ze snem lub chcą nauczyć się relaksacji. Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych, którzy zapiszą się na konsultację psychologiczną na 5 lub 19 października 2020 roku. 

Poprowadzi je psycholog InviMed. Nie strać tej okazji – umiejętność relaksacji przyda Ci się przez całe życie. Co więcej, z umiejętności progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona można korzystać w różnych sytuacjach.

Bezpieczne warsztaty w InviMed

W czasie epidemii indywidualne spotkania z psychologiem są najbezpieczniejszą formułą warsztatów. Odbywają się w gabinecie lekarskim z zachowaniem bezpiecznego dystansu i bez obecności osób postronnych. Na spotkanie warsztatowe z psychologiem można przyjść razem z Partnerem/Partnerką.

Co to jest progresywna relaksacja mięśni Jacobsona?

Progresywna relaksacja mięśni Jacobsona nazywana jest też treningiem Jacobsona. To technika relaksacyjna wymyślona przez amerykańskiego psychiatrę Edmunda Jacobsona na przełomie lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Polega na napinaniu i rozluźnianiu określonych grup mięśni.

Technika ta opiera się na naturalnej zależności, zgodnie z którą redukcja napięcia mięśniowego korzystnie wpływa na układ nerwowy – zmniejsza poziomu lęku, a nawet poprawia działanie organów wewnętrznych. 

Przeczytaj na blogu: Progresywna relaksacja mięśni Jacobsona

Na warsztaty zapraszamy wszystkich pacjentów InviMed w Katowicach, również pary korzystające z programów dofinansowania in vitro ze środków Miasta Częstochowy oraz Miasta Sosnowca, a także pary w trakcie starań o dziecko, zainteresowane podjęciem leczenia w InviMed.

Bezpłatne warsztaty

Na naszych warsztatach nauczysz się, jak prawidłowo wykonać trening Jacobsona. Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów dla par starających się o dziecko!

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Warsztaty odbędą się w formule 60-minutowych spotkań indywidualnych w poniedziałki 5 i 19 października 2020 roku, w godzinach 17:00-19:00, na terenie kliniki InviMed przy ul. Piotrowickiej 83 w Katowicach.

Aby zapisać się na warsztaty, wystarczy skorzystać z jednej z trzech opcji:

Kto poprowadzi trening Jacobsona?

Trening mięśni Jacobsona poprowadzi psycholog Sylwia Błach, która na co dzień pomaga pacjentom kliniki leczenia niepłodności InviMed Katowice w drodze do rodzicielstwa.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.