Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

InviMed Katowice zaprasza na wakacyjne bezpłatne warsztaty metodą Jacobsona

InviMed Katowice zaprasza na wakacyjne bezpłatne warsztaty metodą Jacobsona

Zapraszamy na wakacyjną odsłonę warsztatów z progresywnej relaksacji mięśni metodą Jacobsona. Będziemy "pracować" nad tym, aby odzyskać motywację, a jednocześnie wewnętrzny spokój, poczucie szczęścia, jasność umysłu i głębokiego zrozumienia siebie. Z nami nauczysz się sztuki relaksu, która przyda Ci się nie tylko podczas starań o dziecko, ale także w codziennym życiu. 


25.07 (poniedziałek) - 17.00-18.30

Na co dzień nasz mózg narażony jest na różne bodźce pochodzące ze świata zewnętrznego jak i wewnętrznego. Często wtedy dochodzi do tzw. przebodźcowania, co wpływa niekorzystnie na nasz stan emocjonalny i psychiczny. Wtedy pojawiają się różne dolegliwości zarówno fizyczne jak i psychiczne. Najczęściej doznajemy ciągłego uczucia zagubienia, utraty kontroli nad życiem, niepokoju, znużenia, przygnębienia, smutku, utraty pewności siebie oraz ubytku energii wynikających z rozkojarzenia, lęku, frustracji, spadku koncentracji, poczucia braku sensu życia, aż po dolegliwości fizyczne takie jak: bóle głowy, napady duszności, wzrost akcji serca, tętna i oddechu.

Jeśli czujesz, że:

 • coraz częściej tracisz równowagę pomiędzy światem zewnętrznym a wewnętrznym,
 • nie masz pełnej świadomości własnego ciała i umysłu,
 • straciłeś poczucie działania w zgodzie ze sobą,
 • masz wrażenie, że żyjesz tylko dla innych

to jesteś w bardzo dobrym momencie, aby to zmienić!

Kiedy człowiek jest w stanie ciągłego stresu, jego organizm narażony jest na zaburzony stan homeostazy i nie może funkcjonować prawidłowo. Wtedy dochodzi do napięcia naszych mięśni od stóp aż po głowę. Dlatego trening relaksacyjny pozwoli Ci odzyskać wewnętrzny spokój, co przełoży się na Twoje szczęśliwe życie, wszechogarniającą radość, stabilizację emocjonalną, poczucie trwałego szczęścia, jasność umysłu i głębokiego zrozumienia siebie. W zgodzie ze sobą a nie pod pewnymi warunkami.

Zajęcia będą prowadzone z wykorzystaniem:

 • technik oddychania,
 • treningu relaksacyjnego na podstawie progresywnej relaksacji mięśni Edmunda Jacobsona - także twórcy metody biofeedbacku.

Celem treningu jest uzyskanie stanu w kierunku zmiany integracji, zrównoważenia oraz dobrego samopoczucia, zarówno fizycznego jak i psychicznego.

Jeśli chcesz się przekonać, czy to jest ten czas i miejsce, aby osiągnąć to co zatraciłeś i przekonać się jak to działa, na warsztatach możesz tego doświadczyć. Możesz dowiedzieć się więcej, wejść na różne poziomy swojego stanu świadomości i odzyskać harmonię oraz spokój własnego ciała i umysłu.

Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich

Poprowadzi je psycholog z InviMed Katowice - psycholog i psychoterapeuta mgr Aneta Wróblewska.

Nie strać tej okazji – umiejętność relaksacji przyda Ci się przez całe życie. Co więcej, z umiejętności progresywnej relaksacji mięśni Jacobsona można korzystać w różnych sytuacjach – także siedząc za biurkiem lub wygrzewając się na plaży w słońcu.

Jeśli jesteś w trakcie starań o dziecko, zapisz się na warsztaty, przyjdź na trening Jacobsona i odkryj w sobie spokój, harmonię i nowe pokłady sił witalnych.

Co to jest progresywna relaksacja mięśni Jacobsona?

Progresywna relaksacja mięśni Jacobsona nazywana jest też treningiem Jacobsona. To technika relaksacyjna wymyślona przez amerykańskiego psychiatrę Edmunda Jacobsona na przełomie lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Polega na napinaniu i rozluźnianiu określonych grup mięśni.

Technika ta opiera się na naturalnej zależności, zgodnie z którą redukcja napięcia mięśniowego korzystnie wpływa na układ nerwowy – zmniejsza poziomu lęku, a nawet poprawia działanie organów wewnętrznych. 

Przeczytaj na blogu: Progresywna relaksacja mięśni Jacobsona

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty?

Warsztaty będą odbywać się na terenie kliniki InviMed przy ul. Piotrowickiej 83 w Katowicach w poniedziałki w godzinach 17:00-18:30

 • 25.07

 • 22.08*

 • 26.09

 • 31.10

 • 28.11

 • 19.12

*Terminy spotkań wakacyjnych mogą ulec zmianie.

Będziemy informować o tym na naszej stronie i naszym profilu na FB.

Zapisz się! Ilość miejsc jest ograniczona.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami:

 • wypełniając formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobile kliknij przycisk „Napisz”),
 • telefonicznie: 500 900 888,
 • mailowo: invimed@invimed.pl.

Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych