Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

II edycja konkursu dofinansowania do in vitro dla par z woj. wielkopolskiego rozstrzygnięta

II edycja konkursu dofinansowania do in vitro dla par z woj. wielkopolskiego rozstrzygnięta

Klinika InviMed w Poznaniu po raz kolejny będzie realizatorem programu polityki zdrowotnej „Leczenie niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa wielkopolskiego". II edycja konkursu właśnie została rozstrzygnięta.

To na pewno dobra wiadomość dla tych par, którym nie udało się skorzystać z dofinansowania w I edycji, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy mogli zaprosić już wkrótce kolejne pary do zgłaszania się do kwalifikacji.

W II edycji konkursu, podobnie jak w I, dofinansowanie w wysokości do 5000 zł obejmuje procedurę zapłodnienia pozaustrojowego.

Wizyty kwalifikujące

Umawianie wizyt kwalifikujących do udziału w II edycji programu rozpocznie się po podpisaniu umowy na realizację programu.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony, na której na bieżąco będą pojawiać się informacje o programie oraz rozpoczęciu kwalifikacji.

Program jest finansowany ze środków budżetu województwa wielkopolskiego.

Informacje o rozstrzygnięciu konkursu dostępne są na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

https://www.umww.pl/artykul/rozstrzygniecie-ii-edycji-konkursu-ofert-na-realizatorow-programu-polityki-zdrowotnej-pn-program-polityki-zdrowotnej-leczenia


Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych