Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

EMBRACE - nowe badanie genetyczne - w klinice InviMed w Gdyni

EMBRACE - nowe badanie genetyczne - w klinice InviMed w Gdyni

Teraz nieinwazyjne badanie genetyczne zarodków można wykonać także w klinice InviMed w Gdyni. To pierwsza w Polsce metoda dająca możliwość zbadania zarodka bez jego nakłuwania.

Kliniki InviMed jako jedyne i pierwsze w Polsce wprowadziły innowacyjne badanie genetyczne - nieinwazyjne badanie zarodka.

Przewaga Embrace nad innymi metodami

Do ceny potencjału rozwojowego zarodków mamy kilka metod. Tą stosowaną najczęściej jest metoda oceniającą morfologię (budowę) oraz kinetykę rozwoju zarodka. A ponieważ liczby chromosomów świeżego zarodka nie da się zbadać za pomocą mikroskopu, do tego celu niezbędne jest bardziej zaawansowane badanie, np. PGT-A - czyli inwazyjne genetyczne badanie zarodka.

Natomiast nieinwazyjna ocena uwolnionej z DNA informacji do podłoża hodowlanego metodą Embrace, dostarcza wiedzę o liczbie chromosomów w zarodku bez ingerencji w jego strukturę.

Embrace pozwala również na wskazanie zarodków o najwyższym potencjale:

  • rozwojowym,
  • implantacyjnym,

oraz priorytetyzacji wyboru zarodka do transferu.


Podłoże hodowlane

Specjalnie przygotowany roztwór związków chemicznych, zbliżony do składu płynów jajowodu i macicy.

Najważniejsze choroby genetyczne

Badanie Embrace pozwala na wykrycie takich chorób genetycznych jak:

  • zespół Downa,
  • zespół Edwardsa,
  • zespół Pataua,
  • zespół Turnera,
  • zespół Klinefeltera,
  • trisomię chromosomu X,
  • zespół Jacobsa.

EMBRACE - szczegółowe informacje na temat badania

Dlaczego warto?

"W ten sposób możemy zwiększyć skuteczność leczenia in vitro oraz zmaksymalizować szansę na prawidłową ciążę i urodzenie zdrowego dziecka. A to jest najważniejsze w klinikach leczenia niepłodności InviMed" - podsumowuje dr Ricardo Faundez - Dyrektor ds. Embriologii w klinikach InviMed odpowiedzialny za wdrożenie Embrace.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych