Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dofinansowanie in vitro w ramach programów samorządowych

Dofinansowanie in vitro w ramach programów samorządowych

W 2020 roku w InviMed można było skorzystać aż z 9 samorządowych programów dofinansowania: Mazowsza, Warszawy, woj. lubuskiego, Poznania, Gdańska, Słupska, Sosnowca, Częstochowy oraz Wrocławia. W programach dla mieszkańców Warszawy i Słupska nadal mamy wolne miejsca.

  • W programach dofinansowania in vitro dla mieszkańców Warszawy i Słupska mamy wolne miejsca, a wizyty kwalifikujące są umawiane na bieżąco. Oba programy będą realizowane do 2022 roku. Do kwalifikacji do Programów można zgłaszać się pod numerem 500 900 888 lub wysłać formularz kontaktowy ze strony: www.invimed.pl/kontakt.
  • Program woj. mazowieckiego, podobnie jak programy Warszawy oraz Słupska, trwa do 2022 roku, jednak pula miejsc na 2020 rok została już wyczerpana. Dobrą informacją dla par z Mazowsza jest zwiększenie puli dofinansowania in vitro w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020. Ponieważ lista osób oczekujących jest długa, o ewentualnym wznowieniu naboru do programu, będziemy informować najwcześniej w połowie 2021 roku.
  • InviMed bierze udział w konkursach na operatora wielu programów samorządowych. Mamy nadzieję, że w 2021 roku będziemy mogli pomóc większej liczbie par. O przyznaniu InviMed (Medi Partner Sp. z o.o.) statusu realizatora będziemy informować na bieżąco. 

Informacje dodatkowe - bądź na bieżąco!

Zachęcamy do śledzenia Aktualności InviMed oraz strony: Dofinansowanie in vitro, na której aktualizujemy statusy wszystkich realizowanych przez InviMed programów.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych