Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dofinansowanie in vitro dla par z Warszawy

Dofinansowanie in vitro dla par z Warszawy

Śpieszymy z dobrymi wiadomości dla par z Warszawy. Klinika InviMed wygrała kolejny konkurs na dofinansowanie do leczenia in vitro dla par mieszkających w stolicy na 2023 rok. Dofinansowanie do 6000 zł. Zapisy zaczynają się 25 stycznia od godz. 10.00 w obu klinikach warszawskich: Warszawa Mokotów i Warszawa Praga. Ta informacja na pewno ucieszy wszystkie pary starające się o ciążę i pragnące mieć dziecko.

Program jest współfinansowanych ze środków otrzymanych od m. st. Warszawy.

ZGŁOSZENIA

ZAPISY DO PROGRAMU ROZPOCZNĄ SIĘ 25 STYCZNIA O GODZ. 10.00

Kliniki InviMed Warszawa Mokotów i Warszawa Praga będą realizatorem "Programu polityki zdrowotnej w zakresie wspierania osób dotkniętych niepłodnością z wykorzystaniem metod zapłodnienia pozaustrojowego" na  lata 2023 – 2025.

Każda zakwalifikowana do programu para może skorzystać z dofinansowania w wysokości do 6000 zł

na maksymalnie trzy procedury in vitro pod warunkiem, że poprzednia dofinansowana procedura nie była skuteczna (tzn. że nie urodziło się w jej wyniku dziecko).

Kto może skorzystać z programu dofinansowania do zabiegów in vitro w Warszawie?

Do programu zostaną zakwalifikowane pary, które nie mogą zajść w ciążę poprzez naturalną koncepcję i spełniają następujące kryteria:

 • Para, zakwalifikowana do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego przez realizatorów programu, zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (istnieją pierwotne wskazania do leczenia metodą pozaustrojowego zapłodnienia lub inne metody leczenia, rekomendowane przez PTMRiE zakończyły się niepowodzeniem) i ustawy z dnia 25 czerwca 2015 r. o leczeniu niepłodności.
 • Pary, które pozostają w związku małżeńskim lub partnerskim, o jakim mowa w definicji dawstwa partnerskiego, zawartej w art. 2 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 25 czerwca 2015 r. o leczeniu niepłodności.
 • Pary, które w dniu kwalifikacji do programu zamieszkują na terenie Warszawy przynajmniej od dwóch lat.
 • Wiek kobiety mieści się w przedziale 25 - 40 lat.
 • Rezerwa jajnikowa kobiety, mierzona stężeniem AMH wynosi powyżej 0,7 ng/ml.
 • Pary, które uczestniczyły co najwyżej w dwóch zabiegach zapłodnienia pozaustrojowego w innych programach leczenia niepłodności finansowanych ze środków publicznych.

Do programu zostaną zakwalifikowane także kobiety w wieku 18 – 40 lat, u których z powodu choroby nowotworowej należy zastosować terapię gonadotoksyczną, zamieszkujące na terenie Warszawy przynajmniej od dwóch lat. Zamrożenie komórek jajowych pozwoli u tych kobiet odroczyć płodność do czasu wyleczenia choroby.

Miejskie dofinansowanie do procedury in vitro w Warszawie obejmuje:

 • stymulację mnogiego jajeczkowania i monitorowanie,
 • wykonanie punkcji pęcherzyków jajowych (pobranie komórek jajowych);
 • znieczulenie ogólne podczas punkcji,
 • pobrania plemników (z wyłączeniem kosztów biopsji jądra lub najądrzy) i przygotowanie do zapłodnienia,
 • pozaustrojowe zapłodnienie i nadzór nad rozwojem zarodków,
 • transfer zarodków do jamy macicy,
 • kriokonserwację (mrożenie) zarodków z zachowanym potencjałem rozwojowym.

Pozostałe koszty (m.in. badania laboratoryjne, dodatkowe konsultacje specjalistyczne, koszty leków i dodatkowych procedur) pokrywają pacjenci.


Więcej informacji o programie oraz zapisach znajduje się na stronie:

https://www.invimed.pl/dofinansowanie-in-vitro-w-warszawie

Warszawa

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych