Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dofinansowanie do in vitro do 6000 zł dla mieszkańców woj. mazowieckiego

Dofinansowanie do in vitro do 6000 zł dla mieszkańców woj. mazowieckiego

Prowadzimy zapisy do Programu polityki zdrowotnej dofinansowanym ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego na dofinansowanie do in vitro. Z osobami zainteresowanymi będziemy się kontaktować w miarę dostępności środków.


Program polityki zdrowotnej dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. 

Kto może uczestniczyć w programie?

Do programu zostaną zakwalifikowane te osoby, które spełnią wszystkie kryteria wskazane w programie. Zostaną zrefundowane maksymalnie 3 próby zapłodnienia pozaustrojowego, maksymalnie do kwoty 6 000 zł na jedną procedurę zapłodnienia pozaustrojowego (kwota dofinansowania może być niższa, jeśli nie zostały wykonane wszystkie usługi medyczne przewidziane w programie).

Dowiedz się więcej o zachowaniu płodności >>

Wizyta kwalifikacyjna

Na wizytę kwalifikacyjną należy przynieść pełną dokumentację leczenia, wyniki badań oraz dokumenty potwierdzające tożsamość. Wizyta, na której para otrzymuje kwalifikację jest płatna zgodnie z cennikiem programu, czyli 55,86 zł. Jeśli podczas wizyty okaże się, że konieczne będzie uzupełnienie dokumentacji lub wyników badań, wizyta będzie płatna zgodnie z cennikiem kliniki InviMed Warszawa - pierwsza konsultacja niepłodnościowa. Pełna opłata obowiązuje także te pary, które nie zakwalifikują się do programu.

Kryteria kwalifikacji do Programu znajdują się na stronie Dofinansowanie do in vitro dla par z woj. mazowieckiego

ZADZWOŃ

Na wizytę kwalifikacyjną można się umówić kontaktując się z Koordynatorem obsługi pacjenta z kliniki InviMed - tel. 882 938 505

Program polityki zdrowotnej dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych