Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dofinansowanie do in vitro dla par z Wrocławia na 2022 rok

Dofinansowanie do in vitro dla par z Wrocławia na 2022 rok

Wyniki konkursu na dofinansowanie do leczenia in vitro dla par z Wrocławia zostały ogłoszone.  Już 8 kwietnia od godz. 10.00 Klinika InviMed rozpoczyna zapisy do Programu na 2022 r., z czego na pewno ucieszą się wszyscy, którzy marzą o maleństwie.

Wszystkie informacje znajdą się już wkrótce na naszej stronie.

Wyniki konkursu "Programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Wrocławia" właśnie zostały ogłoszone, a już wkrótce ruszają zapisy do Programu. 

Miejski program realizowany jest od trzech lat, a jego celem jest zapewnienie dostępu i dofinansowanie do procedury zapłodnienia pozaustrojowego dla tych par z Wrocławia, które starają się o potomstwo, ale borykają się niepłodnością. 


Szczegóły dotyczące Programu znajdują się na stronie: Dofinansowanie do in vitro dla par z Wrocławi

ZAPISY

Zapraszamy do zgłaszania się do „Programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Wrocławia” na 2022 rok.

Zapisy rozpoczynają się 8 kwietnia od godz. 10.00.

WROCLOVE

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych