Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dofinansowanie do in vitro dla par z Mysłowic w InviMed Katowice

Dofinansowanie do in vitro dla par z Mysłowic w InviMed Katowice

W klinice InviMed w Katowicach trwają zapisy do Programu „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Mysłowice" na 2023 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Zostały ostatnie wolne miejsca.

Ostatnie wolne miejsca na dofinansowanie do leczenia dla par z Mysłowic.

Wystarczy zgłosić się do Programu wysyłając formularz, a konsultant, który skontaktuje się z Wami telefonicznie umówi Was na dogodny termin spotkania w klinice i udzieli wstępnych informacji. Na miejscu lekarz prowadzący będzie rozmawiał z Wami - to ważne, byście przyszli razem na to pierwsze spotkanie - o przebiegu starań, ich długości i ewentualnej historii leczenia, aby ustalić plan koniecznej diagnostyki i leczenia.

Wiemy, że ta pierwsza wizyta może być dla Was stresująca. Ale zapewniamy Was, że nasi lekarze mają ogromne doświadczenie. I zarówno rozmowy, jak i badania, starają się prowadzić w jak najbardziej komfortowy dla Was sposób. Dba o to także cały zespół naszej kameralnej kliniki. A przez cały okres leczenia będzie "przy Was" Koordynatorka Opieki Medycznej, na którą zawsze można liczyć. Jest prawą ręką lekarza. Wszystko można z nią skonsultować, o wszystko dopytać i to ona przypomni Wam, kiedy należy wykonać kolejne badania.

To, na czym nam zależy najbardziej, to żeby Wam i Nam się udało. Spełnić Wasze największe z marzeń!

ZGŁOSZENIE DO PROGRAMU

Aby zgłosić się do Programu wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się po prawej stronie - uzupełniając dane kontaktowe oraz wybierając:

klinika: Katowice                  temat: Dofinansowanie - Mysłowice

Kontakt telefoniczny od Koordynatora Opieki Medycznej z kliniki InviMed w Katowicach nastąpi w ciągu 48 godzin (2 dni roboczych) - licząc od momentu  wysłania formularza. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Wysokość dofinansowania

Do 6000 zł 

 • dofinansowanie dla jednej procedury zapłodnienia pozaustrojowego w ramach dawstwa partnerskiego lub innego niż partnerskie.

Do 3000 zł

 • jednorazowe dofinansowanie do procedury adopcji zarodka.

Warunki kwalifikacji do programu

Do Programu zostaną zakwalifikowane pary po przeprowadzonej diagnostyce, nie mogące zrealizować planów rozrodczych poprzez naturalną koncepcję, które spełniają następujące kryteria:

 • wiek kobiety mieści się w przedziale od 20 do 43 lat wg rocznika urodzenia ;
 • zostały zakwalifikowane do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego przez Realizatora Programu, zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (istnieją pierwotne wskazania do leczenia metodą pozaustrojowego zapłodnienia lub inne metody leczenia, rekomendowane przez PTMRiE zakończyły się niepowodzeniem) i ustawą z dnia 25 czerwca 2015 r. o leczeniu niepłodności;
 • pozostają w związku małżeńskim lub partnerskim;
 • w dniu kwalifikacji co najmniej jedna z osób pozostających w związku małżeńskim lub partnerskim od roku zamieszkuje na terenie Mysłowic;
 • mają udokumentowane potwierdzenie przeprowadzenia pełnej diagnostyki przyczyn niepłodności, udokumentowane potwierdzenie trwałego uszkodzenia uniemożliwiającego naturalną koncepcję lub też są po roku bezskutecznego leczenia zachowawczego lub chirurgicznego;
 • wyraziły zgodę na poniesienie kosztów kriokonserwacji i przechowywania zarodków.

Kryteria wykluczenia

Kryteria wykluczenia stanowią:

 • potencjalne ryzyko braku prawidłowej odpowiedzi na stymulację jajeczkowania: hormon folikulotropowy - FSH powyżej 15 mU/mL w 2-3 dniu cyklu lub hormon antymullerowski AMH poniżej 0,5 ng/mL;
 • nawracające utraty ciąż w tym samym związku (więcej niż trzy udokumentowane poronienia),
 • nieodpowiednia odpowiedź na prawidłowo przeprowadzoną stymulację jajeczkowania, czego wyrazem był brak pozyskania komórek jajowych w dwóch cyklach stymulacji;
 • wady macicy bezwzględnie uniemożliwiające donoszenie ciąży;
 • brak macicy;
 • negatywna opinia zespołu konsultacyjnego powołanego przez Realizatora, w którego skład powinien wejść przynajmniej jeden psycholog z praktyką w psychologii leczenia niepłodności konsultujący parę na okoliczność gotowości rodzicielstwa niegenetycznego (w przypadku wykorzystania nasienia dawcy, dawstwa żeńskich komórek rozrodczych lub procedury adopcji zarodka).

Z jakich procedur mogą skorzystać pary?

 • Procedura zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem własnych gamet pary (dawstwo partnerskie) lub z wykorzystaniem nasienia dawcy (dawstwo inne niż partnerskie).
 • Procedura zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem żeńskich komórek rozrodczych od anonimowej dawczyni (dawstwo inne niż partnerskie).
 • Procedura adopcji zarodka (dawstwo inne niż partnerskie).

Jak się zgłosić do Programu?

Aby zgłosić się do Programu należy:

 • wysłać formularz kontaktowy
 • złożyć wypełnione dokumenty u Koordynatora Opieki Medycznej, który skontaktuje się z Państwem telefonicznie w celu umówienia spotkania po wysłania formularza kontaktowego.

Podczas spotkania z Koordynatorem Opieki Medycznej otrzymają Państwo wszystkie informacje dotyczące procesu kwalifikacji do Programu oraz przebiegu leczenia.


Dokumenty dla Koordynatora Opieki Medycznej

MYSŁOWICE

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych