Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dofinansowanie do in vitro dla par z Mysłowic w InviMed Katowice

Dofinansowanie do in vitro dla par z Mysłowic w InviMed Katowice

Z radością informujemy, że klinika InviMed w Katowicach rozpoczęła zapisy na 2023 r. do Programu „Dofinansowanie do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców miasta Mysłowice. 

Trwają zapisy do miejskiego Programu dofinansowania do in vitro dla par z Mysłowic. Wyślij zgłoszenie, aby umówić się na kwalifikację do programu.

ZGŁOSZENIE DO PROGRAMU

Aby zgłosić się do Programu wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się po prawej stronie - uzupełniając dane kontaktowe oraz wybierając:

klinika: Katowice                  temat: Dofinansowanie - Mysłowice

Kontakt telefoniczny od Koordynatora Opieki Medycznej z kliniki InviMed w Katowicach nastąpi w ciągu 48 godzin (2 dni roboczych) - licząc od momentu  wysłania formularza. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Wysokość dofinansowania

Do 6000 zł 

 • dofinansowanie dla jednej procedury zapłodnienia pozaustrojowego w ramach dawstwa partnerskiego lub innego niż partnerskie.

Do 3000 zł

 • jednorazowe dofinansowanie do procedury adopcji zarodka.

Warunki kwalifikacji do programu

Do Programu zostaną zakwalifikowane pary po przeprowadzonej diagnostyce, nie mogące zrealizować planów rozrodczych poprzez naturalną koncepcję, które spełniają następujące kryteria:

 • wiek kobiety mieści się w przedziale od 20 do 43 lat wg rocznika urodzenia ;
 • zostały zakwalifikowane do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego przez Realizatora Programu, zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (istnieją pierwotne wskazania do leczenia metodą pozaustrojowego zapłodnienia lub inne metody leczenia, rekomendowane przez PTMRiE zakończyły się niepowodzeniem) i ustawą z dnia 25 czerwca 2015 r. o leczeniu niepłodności;
 • pozostają w związku małżeńskim lub partnerskim;
 • w dniu kwalifikacji co najmniej jedna z osób pozostających w związku małżeńskim lub partnerskim od roku zamieszkuje na terenie Mysłowic;
 • mają udokumentowane potwierdzenie przeprowadzenia pełnej diagnostyki przyczyn niepłodności, udokumentowane potwierdzenie trwałego uszkodzenia uniemożliwiającego naturalną koncepcję lub też są po roku bezskutecznego leczenia zachowawczego lub chirurgicznego;
 • wyraziły zgodę na poniesienie kosztów kriokonserwacji i przechowywania zarodków.

Kryteria wykluczenia

Kryteria wykluczenia stanowią:

 • potencjalne ryzyko braku prawidłowej odpowiedzi na stymulację jajeczkowania: hormon folikulotropowy - FSH powyżej 15 mU/mL w 2-3 dniu cyklu lub hormon antymullerowski AMH poniżej 0,5 ng/mL;
 • nawracające utraty ciąż w tym samym związku (więcej niż trzy udokumentowane poronienia),
 • nieodpowiednia odpowiedź na prawidłowo przeprowadzoną stymulację jajeczkowania, czego wyrazem był brak pozyskania komórek jajowych w dwóch cyklach stymulacji;
 • wady macicy bezwzględnie uniemożliwiające donoszenie ciąży;
 • brak macicy;
 • negatywna opinia zespołu konsultacyjnego powołanego przez Realizatora, w którego skład powinien wejść przynajmniej jeden psycholog z praktyką w psychologii leczenia niepłodności konsultujący parę na okoliczność gotowości rodzicielstwa niegenetycznego (w przypadku wykorzystania nasienia dawcy, dawstwa żeńskich komórek rozrodczych lub procedury adopcji zarodka).

Z jakich procedur mogą skorzystać pary?

 • Procedura zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem własnych gamet pary (dawstwo partnerskie) lub z wykorzystaniem nasienia dawcy (dawstwo inne niż partnerskie).
 • Procedura zapłodnienia pozaustrojowego z wykorzystaniem żeńskich komórek rozrodczych od anonimowej dawczyni (dawstwo inne niż partnerskie).
 • Procedura adopcji zarodka (dawstwo inne niż partnerskie).

Jak się zgłosić do Programu?

Aby zgłosić się do Programu należy:

 • wysłać formularz kontaktowy
 • złożyć wypełnione dokumenty u Koordynatora Opieki Medycznej, który skontaktuje się z Państwem telefonicznie w celu umówienia spotkania po wysłania formularza kontaktowego.

Podczas spotkania z Koordynatorem Opieki Medycznej otrzymają Państwo wszystkie informacje dotyczące procesu kwalifikacji do Programu oraz przebiegu leczenia.


Dokumenty dla Koordynatora Opieki Medycznej

MYSŁOWICE

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych