Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców Wrocławia na rok 2021

Dofinansowanie do in vitro dla mieszkańców Wrocławia na rok 2021

Konkurs na dofinansowanie leczenia in vitro dla mieszkańców Wrocławia został rozstrzygnięty 23 lutego. Klinika InviMed po raz kolejny została realizatorem "Programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Wrocławia", co na pewno ucieszy wszystkie pary pragnące spełnić swoje marzenie o potomstwie.

Właśnie zostały ogłoszone wyniki konkursu "Programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Wrocławia". A już od 1 marca pary będą mogły zgłaszać chęć wzięcia udziału w programie.

Do tej pory na realizację programu miasto przeznaczyło 3 miliony, a w 2021 roku planuje przeznaczyć kolejne 850 tysięcy złotych. To ważna informacja dla wszystkich par, które chętnie skorzystają z dofinansowania. Miejski program realizowany jest od dwóch lat, a jego celem jest zapewnienie dostępu i dofinansowanie do procedury zapłodnienia pozaustrojowego mieszkańcom Wrocławia, u których zdiagnozowano niepłodność.


ZGŁOSZENIA

Zapraszamy do zgłaszania się do „Programu leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców Wrocławia” na 2021 rok.

Zapisy rozpoczynają się 1 marca od godz. 10.00.

Wszystkie szczegóły dotyczące Programu znajdziesz TUTAJ

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych