Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

„Dobór żywności w stresie i płodności” - warsztat żywieniowy dla par leczących się w InviMed Poznań

„Dobór żywności w stresie i płodności” - warsztat żywieniowy dla par leczących się w InviMed Poznań

Na warsztacie opowiemy, po jakie produkty sięgać w sytuacjach stresowych, aby dodatkowo wesprzeć swój organizm, już 28 września (środa) w godzinach 16:30-18:00 w placówce kliniki przy ul. Baraniaka 88 E (bud. F / II p.) w Malta Office Park. Zapraszamy Pacjentów kliniki InviMed Poznań. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Nie wszyscy mamy świadomość, że przewlekły stres zwiększa zapotrzebowanie organizmu na witaminy i składniki mineralne, co w konsekwencji może prowadzić do ich niedoborów, których zbilansowanie jest niezwykle ważne w prawidłowej diecie. Niestety nie zawsze jest tak, że sięgamy po dobre produkty. Nieprawidłowe nawyki żywieniowe zwiększają ogólny poziom stresu w organizmie i skutkują zaburzeniami zdrowotnymi, jeśli nie ulegną odpowiednio wcześniej zmianie na bardziej prozdrowotne.

Jako klinika, która chce holistycznie wspierać swoich pacjentów w leczeniu, pragniemy podjąć tak ważny temat jakim jest prawidłowo zachowany balans dietetyczny w sytuacjach stresowych u osób, które starają się o potomstwo. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych Pacjentów na wykład, który poprowadzi nasz specjalista w dziedzinie żywienia, dietetyk kliniczny – mgr Mateusz Michalski

Warsztaty poprowadzi specjalista w dziedzinie żywienia Dietetyk kliniczny z InviMed Poznań mgr Mateusz Michalski.

28 września (środa) - 16:30-18:00

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Podczas spotkania w ramach warsztatów „Dobór żywności w stresie i płodności” poznacie odpowiedzi na takie zagadnienia, jak:

  • wpływ stresu na płodność okiem dietetyka,

  • zależność między stresem, a sposobem żywienia, czyli jak nie wpaść w błędne koło,

  • jak nie zajadać stresu podczas starań o dziecko,

  • dieta propłodnościowa a stres,

  • czy każda przekąska jest zła.

Jak zapisać się na warsztaty?

Warsztat odbędzie się stacjonarnie w placówce kliniki przy ul. Baraniaka 88 E (bud. F / II p.) w Malta Office Park i zaplanowany jest na około półtorej godziny. Mogą z niego skorzystać jedynie osoby, które umówią się na spotkanie. Zapraszamy zarówno osoby indywidualne jak i pary.

Aby zarezerwować udział w spotkaniu z dietetykiem wystarczy wysłać maila na adres: mateusz.michalski@invimed.pl  i poczekać na informację zwrotną.

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnictwo jest bezpłatne.


Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych