Czy jesteś
zadowolony
z naszych
usług? Oceń nas!

Jak przebiega badanie płodności u kobiet?


Diagnostyka przyczyn niepłodności kobiecej obejmuje oznaczanie poziomów hormonów, badania ultrasonograficzne narządu rodnego, ocenę prawidłowości budowy macicy (HSG). Badaniem niepłodności partnerskiej jest badanie śluzu szyjkowego po stosunku (PCT).

 • Monitorowanie owulacji

  Jest sposobem obserwowania prawidłowości faz cyklu miesiączkowego i potwierdzenia występowania owulacji. Pozwala na określenie dni płodnych i wskazania dnia, w którym dojrzała komórka jajowa jest uwalniana przez jajnik. Monitorowanie owulacji przeprowadza się aparatem USG dopochwowo, zawsze na początku cyklu.
  Dowiedz się więcej

 • AMH (badanie z krwi)

  Badanie poziomu hormonu AMH (Anti-Müllerian Hormone) pozwala ocenić stan rezerwy jajnikowej kobiety i tym samym ocenić jej płodność.


  Dowiedz się więcej

 • FSH

  Hormon FSH wytwarzany jest przez przysadkę mózgową. Jest odpowiedzialny za prawidłowe działanie układu rozrodczego u kobiet i mężczyzn. Badanie informuje o niewydolności przysadki czy podwzgórza. Pomaga również w diagnostyce zespołu policystycznych jajników.
  Dowiedz się więcej

 • Sono-HSG

  Jest to badanie, które sprawdza prawidłowości w budowie macicy i drożność jajowodów. Przy pomocy ultrasonografu (USG) obserwuje się przepływ soli fizjologicznej w narządach rodnych kobiety.
  Dowiedz się więcej

 • Histeroskopia

  Histeroskopia to badanie, które pozwala na ocenę budowy jamy macicy, a także usunięcie zrostów, polipów oraz mięśniaków podśluzówkowych.
  Dowiedz się więcej

 • Test PCT

  Badanie śluzu szyjkowego po stosunku (PCT) to test po współżyciu płciowym, który pozwala ocenić aktywność plemników w śluzie szyjkowym po pewnym czasie od odbytego stosunku płciowego. Powinien być poprzedzony badaniem nasienia.
  Dowiedz się więcej

 • Kolposkopia

  Kolposkopia to badanie umożliwiające oglądanie tarczy szyjki macicy w powiększeniu 3-47 krotnym. Dzięki temu lepiej można określić stan nabłonka części pochwowej szyjki macicy, a w momencie stwierdzenia zaburzeń (nieprawidłowych naczyń, przejaśnienia wtórnego mozaiki, poletkowania) można szybko pobrać wycinki histopatologiczne do dalszych badań.

  Dowiedz się więcej

 • Cytologia

  Cytologia jest podstawowym badaniem, które umożliwia rozpoznanie raka i stanów przednowotworowych szyjki macicy.
  Dowiedz się więcej

Ukoronowaniem mojej pracy jest moment, kiedy naszą klinikę odwiedzają szczęśliwi rodzice ze swoimi pociechami. Ten moment przekonuje mnie, że moja praca ma sens.
ricardo-faundez.jpgdr Ricardo Faundez, Dyrektor Naczelny Embriologii, klinika InviMed Warszawa

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Invimed-T, Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa w celu marketingu produktów i usług własnych w tym przesyłanie materiałów marketingowych. mniej...
Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług grupy Medicover więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Invimed-T, Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa w celu marketingu produktów i usług podmiotów Medicover Polska*, w tym poprzez przesyłanie materiałów marketingowych. mniej...
Zgoda na kontakt marketingowy więcej...
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Invimed-T Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa oraz podmiotów Medicover Polska* informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących. Wybieram jako formę kontaktu: mniej...
Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS)
Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna)

Zapewniamy poufność korespondencji.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.