Czy jesteś
zadowolony
z naszych
usług? Oceń nas!

Jak przebiega badanie płodności u kobiet?


Diagnostyka przyczyn niepłodności kobiecej obejmuje oznaczanie poziomów hormonów, badania ultrasonograficzne narządu rodnego, ocenę prawidłowości budowy macicy (HSG). Badaniem niepłodności partnerskiej jest badanie śluzu szyjkowego po stosunku (PCT).

 • Monitorowanie owulacji

  Jest sposobem obserwowania prawidłowości faz cyklu miesiączkowego i potwierdzenia występowania owulacji. Pozwala na określenie dni płodnych i wskazania dnia, w którym dojrzała komórka jajowa jest uwalniana przez jajnik. Monitorowanie owulacji przeprowadza się aparatem USG dopochwowo, zawsze na początku cyklu.
  Dowiedz się więcej

 • AMH (badanie z krwi)

  Badanie poziomu hormonu AMH (Anti-Müllerian Hormone) pozwala ocenić stan rezerwy jajnikowej kobiety i tym samym ocenić jej płodność.


  Dowiedz się więcej

 • FSH

  Hormon FSH wytwarzany jest przez przysadkę mózgową. Jest odpowiedzialny za prawidłowe działanie układu rozrodczego u kobiet i mężczyzn. Badanie informuje o niewydolności przysadki czy podwzgórza. Pomaga również w diagnostyce zespołu policystycznych jajników.
  Dowiedz się więcej

 • Sono-HSG

  Jest to badanie, które sprawdza prawidłowości w budowie macicy i drożność jajowodów. Przy pomocy ultrasonografu (USG) obserwuje się przepływ soli fizjologicznej w narządach rodnych kobiety.
  Dowiedz się więcej

 • Histeroskopia

  Histeroskopia to badanie, które pozwala na ocenę budowy jamy macicy, a także usunięcie zrostów, polipów oraz mięśniaków podśluzówkowych.
  Dowiedz się więcej

 • Test PCT

  Badanie śluzu szyjkowego po stosunku (PCT) to test po współżyciu płciowym, który pozwala ocenić aktywność plemników w śluzie szyjkowym po pewnym czasie od odbytego stosunku płciowego. Powinien być poprzedzony badaniem nasienia.
  Dowiedz się więcej

 • Kolposkopia

  Kolposkopia to badanie umożliwiające oglądanie tarczy szyjki macicy w powiększeniu 3-47 krotnym. Dzięki temu lepiej można określić stan nabłonka części pochwowej szyjki macicy, a w momencie stwierdzenia zaburzeń (nieprawidłowych naczyń, przejaśnienia wtórnego mozaiki, poletkowania) można szybko pobrać wycinki histopatologiczne do dalszych badań.

  Dowiedz się więcej

 • Cytologia

  Cytologia jest podstawowym badaniem, które umożliwia rozpoznanie raka i stanów przednowotworowych szyjki macicy.
  Dowiedz się więcej

Ukoronowaniem mojej pracy jest moment, kiedy naszą klinikę odwiedzają szczęśliwi rodzice ze swoimi pociechami. Ten moment przekonuje mnie, że moja praca ma sens.
ricardo-faundez.jpgdr Ricardo Faundez, Dyrektor Naczelny Embriologii, klinika InviMed Warszawa

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Preferuję kontakt::
Zgoda na przysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną więcej...
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...
Zgoda na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu więcej...
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych podmiotów z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...

Zapewniamy poufność korespondencji.