Czy jesteś
zadowolony
z naszych
usług? Oceń nas!

Jak przebiega badanie płodności u kobiet?


Diagnostyka przyczyn niepłodności kobiecej obejmuje oznaczanie poziomów hormonów, badania ultrasonograficzne narządu rodnego, ocenę prawidłowości budowy macicy (HSG). Badaniem niepłodności partnerskiej jest badanie śluzu szyjkowego po stosunku (PCT).

 • Monitorowanie owulacji

  Jest sposobem obserwowania prawidłowości faz cyklu miesiączkowego i potwierdzenia występowania owulacji. Pozwala na określenie dni płodnych i wskazania dnia, w którym dojrzała komórka jajowa jest uwalniana przez jajnik. Monitorowanie owulacji przeprowadza się aparatem USG dopochwowo, zawsze na początku cyklu.
  Dowiedz się więcej

 • AMH (badanie z krwi)

  Badanie poziomu hormonu AMH (Anti-Müllerian Hormone) pozwala ocenić stan rezerwy jajnikowej kobiety i tym samym ocenić jej płodność.


  Dowiedz się więcej

 • FSH

  Hormon FSH wytwarzany jest przez przysadkę mózgową. Jest odpowiedzialny za prawidłowe działanie układu rozrodczego u kobiet i mężczyzn. Badanie informuje o niewydolności przysadki czy podwzgórza. Pomaga również w diagnostyce zespołu policystycznych jajników.
  Dowiedz się więcej

 • Sono-HSG

  Jest to badanie, które sprawdza prawidłowości w budowie macicy i drożność jajowodów. Przy pomocy ultrasonografu (USG) obserwuje się przepływ soli fizjologicznej w narządach rodnych kobiety.
  Dowiedz się więcej

 • Histeroskopia

  Histeroskopia to badanie, które pozwala na ocenę budowy jamy macicy, a także usunięcie zrostów, polipów oraz mięśniaków podśluzówkowych.
  Dowiedz się więcej

 • Test PCT

  Badanie śluzu szyjkowego po stosunku (PCT) to test po współżyciu płciowym, który pozwala ocenić aktywność plemników w śluzie szyjkowym po pewnym czasie od odbytego stosunku płciowego. Powinien być poprzedzony badaniem nasienia.
  Dowiedz się więcej

 • Kolposkopia

  Kolposkopia to badanie umożliwiające oglądanie tarczy szyjki macicy w powiększeniu 3-47 krotnym. Dzięki temu lepiej można określić stan nabłonka części pochwowej szyjki macicy, a w momencie stwierdzenia zaburzeń (nieprawidłowych naczyń, przejaśnienia wtórnego mozaiki, poletkowania) można szybko pobrać wycinki histopatologiczne do dalszych badań.

  Dowiedz się więcej

 • Cytologia

  Cytologia jest podstawowym badaniem, które umożliwia rozpoznanie raka i stanów przednowotworowych szyjki macicy.
  Dowiedz się więcej

Dzięki znakomitej współpracy zespołu lekarzy i embriologów, zdobywamy zaufanie pacjentów i uzyskujemy wysokie wyniki skuteczności.
lukasz-sroka-invimed-poznan.jpgdr n. med. Łukasz Sroka, klinika InviMed Poznań

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług własnych więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Invimed-T, Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa w celu marketingu produktów i usług własnych w tym przesyłanie materiałów marketingowych. mniej...
Zgoda na przetwarzanie danych w celu marketingu produktów i usług grupy Medicover więcej...
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Invimed-T, Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa w celu marketingu produktów i usług podmiotów Medicover Polska*, w tym poprzez przesyłanie materiałów marketingowych. mniej...
Zgoda na kontakt marketingowy więcej...
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Invimed-T Sp. z o.o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa oraz podmiotów Medicover Polska* informacji handlowo-marketingowych z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i tzw. automatycznych systemów wywołujących. Wybieram jako formę kontaktu: mniej...
Wiadomości elektroniczne (e-mail, SMS/MMS)
Połączenia głosowe (rozmowa telefoniczna)

Zapewniamy poufność korespondencji.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.