Czy jesteś
zadowolony
z naszych
usług? Oceń nas!

Badania genetyczne


Badania genetyczne mają na celu ustalenie przyczyny niepłodności oraz sprawdzenie, czy przyczyną braku ciąży nie są zmiany materiału genetycznego u jednego lub obojga partnerów. Zaburzenia genetyczne są przyczyną niepłodności nawet u 30% par, borykających się z problemem niepłodności.


Prawidłowa diagnostyka wiąże się z szeregiem badań laboratoryjnych, które pozwalają na potwierdzenie lub wykluczenie wrodzonych, genetycznych wad u obojga partnerów. Należy pamiętać, że w niektórych przypadkach, wady genetyczne ujawniają się dopiero u potomstwa. 

 • AZF

  Azoospermia factor. Badanie wykrywające mutację genową chromosomu męskiego Y. Pozwala wykryć genetyczne podłoże niepłodności męskiej oraz wskazać na podwyższone ryzyko wystąpienia pierwotnego nowotworu jądra.
  Dowiedz się więcej

 • CFTR

  Celem badania jest próba ustalenia przyczyny niepłodności oraz określenie prawdopodobieństwa urodzenia się dziecka chorego na mukowiscydozę. Pozwala ono także na identyfikację najczęstszych defektów genu CFTR, powodującego niepłodność u mężczyzn.
  Dowiedz się więcej

 • Kariotyp (badanie z krwi)

  Badanie wykluczające nieprawidłowości w budowie i liczbie chromosomów, które mogą być przyczyną niepłodności lub nawracających poronień. Wczesna diagnostyka partnerów zapobiega przenoszeniu wad genetycznych na potomstwo.
  Dowiedz się więcej

 • Przedimplantacyjna diagnostyka genetyczna (PGD)

  Technika PGD jest wczesną formą prenatalnej diagnostyki genetycznej. Embriolodzy badają zarodki przed umieszczeniem ich w macicy kobiety. Badanie PGD może wykluczyć dużą liczbę chorób, między innymi takich jak: zespoły Patau, Downa, Edwardsa, Klinefeltera, Turnera, mukowiscydoza, anemia sierpowata, rdzeniowy zanik mięśni, choroba Huntingtona czy hemofilia.
  Dowiedz się więcej

 • Przedimplantacyjne genetyczne badania przesiewowe PGS NGS

  Przed implantacyjne genetyczne badania przesiewowe PGS to najnowsza technika, która umożliwia wykrywanie nieprawidłowej liczby wszystkich chromosomów z pojedynczej komórki. Zalecana jest pacjentom w zaawansowanym wieku, którym powtarzają się niepowodzenia implantacji zarodka oraz poronienia. Wskazana jest również dla pacjentów z ciężkim czynnikiem niepłodności męskiej. Najnowsze badania dowodzą, że technika PGS NGS zwiększa szansę na ciążę w 55-70% przypadków.
  Dowiedz się więcej

Dziecko jest dla wielu par największym marzeniem. Możliwość zrealizowania go daje mi wielkie szczęście.
robert-gizler-invimed-wroclaw.jpglek. med. Robert Gizler, klinika InviMed Wrocław

Skontaktuj się z nami już dziś!

Odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.

Zgoda na przysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną więcej...
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 1422, ze zm.), na podany adres e-mail oraz w postaci SMS, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...
Zgoda na przekazywanie treści marketingowych z wykorzystaniem telefonu więcej...
Wyrażam zgodę na przekazywanie treści marketingowych na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, przez InviMed-T Sp. z o.o. oraz podmioty z Grupy Medicover, wyszczególnionych na stronie www.medicover.pl/grupa-medicover mniej...

Zapewniamy poufność korespondencji.