Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Darmowy ebook do pobrania: Dieta – ukojenie w endometriozie

Darmowy ebook do pobrania: Dieta – ukojenie w endometriozie

Jeśli chorujesz na endometriozę i chcesz wesprzeć leczenie odpowiednią dietą, pobierz ebook przygotowany przez specjalistów z InviMed. Dowiedz się co jeść, czego unikać oraz po jakie zioła być może warto sięgnąć. 

Endometrioza to choroba, która dotyka około 10 proc. kobiet w wieku rozrodczym. Wiąże się z bólem, dolegliwościami w zakresie układów rozrodczego, pokarmowego i moczowego, a także z problemami z naturalnym zajściem w ciążę, a w niektórych przypadkach z niepłodnością. Endometrioza jest chorobą postępującą i wymaga leczenia. Może być ono farmakologiczne i operacyjne. W radzeniu sobie z endometriozą pomaga także dieta.

Dieta – ukojenie w endometriozie

Ebook pod tytułem „Dieta – ukojenie w endometriozie” dedykowany jest osobom mierzącym się z dolegliwościami spowodowanymi endometriozą. Znajdziesz w nim nie tylko interesujące liczby, przydatne informacje i ciekawostki, ale też wywiad z dietetykiem oraz jadłospisy dzienne dedykowane osobom, które chciałyby złagodzić ból związany z endometriozą oraz wesprzeć swoje starania o dziecko. 

Ebook jest w pełni specjalistyczny, oparty na aktualnej wiedzy i doświadczeniu dietetyków z klinik leczenia niepłodności InviMed, został przygotowany pod czujnym okiem dietetyczki z Katowic – Adrianny Barczyńskiej.

Do pobrania

Skonsultuj dietę ze specjalistą

Przedstawione w ebooku przykładowe jadłospisy dzienne, zapewniają organizmowi około 1800 kcal. Taka wartość kaloryczna nie musi być odpowiednia właśnie dla Ciebie, możesz też mieć inne preferencje wynikające z nietolerancji pokarmowych lub upodobań. Dlatego też, jeśli chorujesz na endometriozę i chcesz mieć dziecko, przyjdź na konsultację z dietetykiem InviMed lub skorzystaj z szeregu bezpłatnych wydarzeń organizowanych przez kliniki InviMed. 

Zapisz się na wizytę u dietetyka

Na konsultację z dietetykiem możesz zapisać się, dzwoniąc pod numer telefonu: 500 900 888 lub wypełnić formularz na tej stronie. 

Zapraszamy!  

Aktualne ceny konsultacji znajdziesz tutaj: Cennik.

Bądź na bieżąco!

Aby być na bieżąco z promocjami i wydarzeniami z zakresu dietetyki, zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie InviMed.pl oraz profilu InviMed na Facebooku.

Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych