Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Darmowy ebook do pobrania: Dieta – ukojenie w endometriozie

Darmowy ebook do pobrania: Dieta – ukojenie w endometriozie

Jeśli chorujesz na endometriozę i chcesz wesprzeć leczenie odpowiednią dietą, pobierz ebook przygotowany przez specjalistów z InviMed. Dowiedz się co jeść, czego unikać oraz po jakie zioła być może warto sięgnąć. 

Endometrioza to choroba, która dotyka około 10 proc. kobiet w wieku rozrodczym. Wiąże się z bólem, dolegliwościami w zakresie układów rozrodczego, pokarmowego i moczowego, a także z problemami z naturalnym zajściem w ciążę, a w niektórych przypadkach z niepłodnością. Endometrioza jest chorobą postępującą i wymaga leczenia. Może być ono farmakologiczne i operacyjne. W radzeniu sobie z endometriozą pomaga także dieta.

Dieta – ukojenie w endometriozie

Ebook pod tytułem „Dieta – ukojenie w endometriozie” dedykowany jest osobom mierzącym się z dolegliwościami spowodowanymi endometriozą. Znajdziesz w nim nie tylko interesujące liczby, przydatne informacje i ciekawostki, ale też wywiad z dietetykiem oraz jadłospisy dzienne dedykowane osobom, które chciałyby złagodzić ból związany z endometriozą oraz wesprzeć swoje starania o dziecko. 

Ebook jest w pełni specjalistyczny, oparty na aktualnej wiedzy i doświadczeniu dietetyków z klinik leczenia niepłodności InviMed, został przygotowany pod czujnym okiem dietetyczki z Katowic – Adrianny Barczyńskiej.

Do pobrania

Skonsultuj dietę ze specjalistą

Przedstawione w ebooku przykładowe jadłospisy dzienne, zapewniają organizmowi około 1800 kcal. Taka wartość kaloryczna nie musi być odpowiednia właśnie dla Ciebie, możesz też mieć inne preferencje wynikające z nietolerancji pokarmowych lub upodobań. Dlatego też, jeśli chorujesz na endometriozę i chcesz mieć dziecko, przyjdź na konsultację z dietetykiem InviMed lub skorzystaj z szeregu bezpłatnych wydarzeń organizowanych przez kliniki InviMed. 

Zapisz się na wizytę u dietetyka

Na konsultację z dietetykiem możesz zapisać się, dzwoniąc pod numer telefonu: 500 900 888 lub wypełnić formularz na tej stronie. 

Zapraszamy!  

Aktualne ceny konsultacji znajdziesz tutaj: Cennik.

Bądź na bieżąco!

Aby być na bieżąco z promocjami i wydarzeniami z zakresu dietetyki, zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie InviMed.pl oraz profilu InviMed na Facebooku.

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych