Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Darmowy ebook do pobrania: 12 wigilijnych potraw dla płodności

Darmowy ebook do pobrania: 12 wigilijnych potraw dla płodności

W trakcie starań o dziecko ogromną wagę przywiązujemy zawsze do stosowanej diety. A jak zadbać o odpowiedni jadłospis i balans żywieniowy, kiedy świąteczny stół ugina się od wszelkich dobroci i łakoci? Pobierz darmowy ebook na 12 wigilijnych potraw przygotowany przez specjalistę z InviMed.

Prawidłowa dieta ma ogromne znaczenie dla kobiet, które chcą zajść w ciążę, ponieważ zarówno zbyt niska, jak i nadmiernie wysoka waga ma niekorzystny wpływ na funkcje rozrodcze organizmu. O właściwą masę ciała powinni zadbać także mężczyźni, gdyż otyłość prowadzi do obniżenia jakości ich nasienia. Zmiany w sposobie odżywiania najtrudniej utrzymać w trakcie świątecznych spotkań rodzinnych. Dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny ebook.

Wigilijne potrawy dla płodności

Bezpłatny ebook InviMed "Potrawy wigilijne dla płodności" to garść wskazówek i porad dotyczących tego co zrobić, by wigilijna kolacja była ucztą nie tylko dla podniebienia, ale i dla płodności. 

Z naszego ebooka dowiesz się jakie dodatki i sposoby przyrządzania dań wigilijnych pomogą Ci wspierać płodność także w święta oraz poznasz 7 zasad przy świątecznym stole, które pozwolą Ci zachować balans i dobre samopoczucie. Dodatkowo, przedstawiamy specjalne menu, razem z przepisami, na 12 tradycyjnych wigilijnych potraw.

Treść ebooka przygotowała doświadczona dietetyk mgr Patiriza Polańska-Drejer, pracująca na co dzień z pacjentami kliniki InviMed Wrocław.

Do pobrania

Skonsultuj dietę ze specjalistą

Przedstawione w ebooku przepisy na wigilijne potrawy są przykładowe. Taka wartość kaloryczna nie musi być odpowiednia właśnie dla Ciebie, możesz też mieć inne preferencje wynikające z nietolerancji pokarmowych lub upodobań. Dlatego też, jeśli interesuje Cię dieta propłodnościowa, przyjdź na konsultację z dietetykiem InviMed lub skorzystaj z szeregu bezpłatnych wydarzeń organizowanych przez kliniki InviMed. 

Zapisz się na wizytę u dietetyka

Na konsultację z dietetykiem możesz zapisać się, dzwoniąc pod numer telefonu: 500 900 888 lub wypełnić formularz na tej stronie. 

Zapraszamy!  

Aktualne ceny konsultacji znajdziesz tutaj: Cennik.

Bądź na bieżąco!

Aby być na bieżąco z promocjami i wydarzeniami z zakresu dietetyki, zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie InviMed.pl oraz profilu InviMed na Facebooku.

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych