Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Czwartkowy warsztat tematyczny "Moc świadomego oddechu"

Czwartkowy warsztat tematyczny "Moc świadomego oddechu"

Według różnych szacunków człowiek może przeżyć bez pożywienia 2-3 tygodnie, bez wody około 7 dni. A bez oddechu jedynie kilka minut. Oddech ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania naszych tkanek i narządów - dostarcza im tlen. Dlatego na najbliższym czwartkowym spotkaniu tematycznym pt. "Moc świadomego oddechu" będziemy mówić o tym jak oddychać dobrze. 

Bezpłatne warsztaty tematyczne odbędą się 23 marca, o godz. 17:30 

Sala Spotkań, klinika InviMed Praga, pl. Konesera 12


Im bardziej jesteśmy świadomi oddechu, tym bardziej jesteśmy świadomi tego, co się dzieje w nas i dokoła nas. W wielu kulturach oddech jest synonimem energii życiowej, nie tylko powietrzem, które przechodzi przez płuca. To jednak nie wszystko - używając technik oddechowych możemy dodać sobie energii, wyciszyć się, a nawet rozgrzać lub schłodzić organizm! 

Rozwijanie umiejętności świadomego oddychania niesie ze sobą szereg zalet istotnych w procesie starania się o dziecko, takich jak: 

 • redukcja stresu poprzez głęboką relaksację, 

 • lepsze zdrowie i dobre samopoczucie, 
 • wzrost witalności energii, 
 • stabilizacja emocjonalna, 
 • efektywniejsze rozwiązanie problemów, 
 • zwiększona zdolność postrzegania i dokonywania pozytywnych zmian, 
 • jasność umysłu, spokój wewnętrzny i poczucie szczęścia.

Warsztat składa się zarówno z elementów teorii jak i praktyki.

Zajęcia poprowadzi Julia Witkowska certyfikowana nauczycielka jogi (RYT 200 Yoga Alliance), dyplomowana masażystka ajurwedyjska oraz konsultantka Ajurwedy. Julia ma również doświadczenie w prowadzeniu zajęć jogi dla kobiet w ciąży i połogu.

Jak będzie wyglądało spotkanie?

Czwartkowe warsztaty tematyczne będą odbywać się raz w miesiącu i jak sama nazwa wskazuje będzie to czwartkowe popołudnie. Każde spotkanie będzie poświęcone innej tematyce. W marcu skupimy się na "Mocy świadomego oddechu".

Warsztat będzie podzielony na 2 części:

 • edukacyjną, podczas której dowiesz się, jak ogromne znaczenie ma rozwijanie umiejętności świadomego oddechu
 • praktyczną - wcielimy w życie ćwiczenia, które pozwolą Ci korzystać ze świadomego oddechu. 

Spotkania odbywają się w stałych godzinach: 17:30-18:30. Prosimy, ubierz się w wygodny strój niekrępujący ruchów i weź ze sobą butelkę wody.

Gdzie, kiedy, dla kogo?

Warsztaty odbędą się 23 marca (czwartek) w godz. 17.30-18.30 w klinice InviMed Praga, pl. Konesera 12.

Zajęcia są skierowane do osób, które od dłuższego czasu starają się o dziecko lub są już w trakcie leczenia niepłodności. Warsztaty są bezpłatne dla Pacjentek i Pacjentów dwóch warszawskich klinik: InviMed Mokotów i InviMed Praga.

Zapisz się na spotkanie!

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami:

 • telefonicznie: 500 900 888,
 • bezpośrednio w Recepcji

 Dzień przed zajęciami – recepcja z kliniki Warszawa Praga skontaktuje się z uczestnikami i potwierdzi ich obecność na zajęciach.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych