Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Czwartkowy warsztat tematyczny "Brzuch jako centrum wszystkiego"

Czwartkowy warsztat tematyczny "Brzuch jako centrum wszystkiego"

W stresujących sytuacjach odczuwamy ból brzucha, nie możemy jeść, mamy biegunkę lub inne problemy układu pokarmowego. Nawet nasz język potrafi pięknie te odczucia wyrazić za pomocą popularnych związków frazeologicznych: "poczułam motyle w brzuchu", "mam ściśnięty żołądek", "żołądek podszedł mi do gardła". Zgodnie z filozofią Wschodu to właśnie w tej części ciała kryje się centrum energetyczne naszego organizmu i dlatego podczas najbliższego, czwartkowego spotkaniu brzuch umieścimy w centrum naszego wszechświata. 

Bezpłatne warsztaty tematyczne odbędą się 23 lutego, o godz. 17:30 w Sali Spotkań w klinice InviMed Praga, pl. Konesera 12


Na najbliższym czwartkowym spotkaniu tematycznym pt. "Brzuch w centrum wszystkiego", będziemy rozmawiać o roli tej części ciała dla całego organizmu. Poświęcimy czas na dyskusję na temat starożytnych i współczesnych teorii dotyczących brzucha, który w kulturze Wschodu uznawany jest za centrum energetyczne całego organizmu. 

Porozmawiamy między innymi o:

  •  ogniu trawiennym, który odżywia wszystkie tkanki organizmu i wpływa na jakość płynów reprodukcyjnych, 

  • roli oddechu brzusznego w zachowaniu spokoju nawet w najbardziej stresujących sytuacjach,
  •  miękkim, zrelaksowanym brzuchu i jego znaczeniu w trakcie starań o dziecko. 

Warsztat bazuje na koncepcjach Ajurwedy - najstarszego holistycznego systemu medycznego, w pełni uznawanego przez WHO. 

Zajęcia poprowadzi Julia Witkowska certyfikowana nauczycielka jogi (RYT 200 Yoga Alliance), dyplomowana masażystka ajurwedyjska oraz konsultantka Ajurwedy. Julia ma również doświadczenie w prowadzeniu zajęć jogi dla kobiet w ciąży i połogu.

Jak będzie wyglądało spotkanie?

Czwartkowe warsztaty tematyczne będą odbywać się raz w miesiącu i jak sama nazwa wskazuje będzie to czwartkowe popołudnie. Każde spotkanie będzie poświęcone innej tematyce. W lutym skupimy się na "Brzuchu - jako centrum wszystkiego".

Warsztat będzie podzielony na 2 części:

  •  edukacyjną, podczas której dowiesz się, dlaczego warto skupić się na wybranej części ciała
  •  praktyczną - wcielimy w życie opisane wcześniej metody. 

Spotkania odbywają się w stałych godzinach: 17:30-18:30. Prosimy, ubierz się w wygodny strój niekrępujący ruchów i weź ze sobą butelkę wody.

Gdzie, kiedy, dla kogo?

Warsztaty odbędą się 23 lutego (czwartek) w godz. 17.30-18.30 w klinice InviMed Praga, pl. Konesera 12.

Zajęcia są skierowane do osób, które od dłuższego czasu starają się o dziecko lub są już w trakcie leczenia niepłodności. Warsztaty są bezpłatne dla Pacjentek i Pacjentów dwóch warszawskich klinik: InviMed Mokotów i InviMed Praga.

Zapisz się na spotkanie!

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami:

  • telefonicznie: 500 900 888,
  • bezpośrednio w Recepcji

 Dzień przed zajęciami – recepcja z kliniki Warszawa Praga skontaktuje się z uczestnikami i potwierdzi ich obecność na zajęciach.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych