Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Byliśmy już zdecydowani na dawcę

Byliśmy już zdecydowani na dawcę
Gdy zapadła decyzja, że będą mieć dziecko okazało się, że ich droga do rodzicielstwa będzie długa. Minęło kilka lat zanim doczekali się Anielki. Dlaczego aż tyle to trwało? Jak wygląda teraz ich życie? Zobaczcie sami.

Gdy zapadła decyzja, że będą mieć dziecko okazało się, że ich droga do rodzicielstwa będzie długa. Minęło kilka lat zanim doczekali się Anielki. Dlaczego aż tyle to trwało? Jak wygląda teraz ich życie? Zobaczcie sami.

Oto oni – Anielka, Ania i Piotr. Dziś są szczęśliwą, uśmiechniętą rodziną. Teraz trudno im wyobrazić sobie życie bez córki.

To Ania namawiała męża na dziecko. Kiedy wreszcie wspólnie zdecydowali, że zaczną się starać okazało się, że ma polipy w macicy. Trzeba było je usunąć operacyjnie. To odwlekło ich plany na długie trzy lata.  Później pojawiły się kolejne problemy zdrowotne, których się nie spodziewali. Piotr miał słabe nasienie. – „Na początku myśleliśmy, że jest bardzo kiepsko, bo mąż nie miał żadnych plemników w nasieniu” – opowiada Ania. –„Rozmawialiśmy, rozważaliśmy różne możliwości. W ostateczności byliśmy gotowi skorzystać z pomocy dawcy” – wspominają.

„Przyjechaliśmy do InviMedu w Gdyni, gdzie lekarz zdecydował, że najpierw musimy wykorzystać wszystkie szanse na własne, genetyczne dziecko. "Miałem usunięte jedno jądro z powodu guza zapalnego, który je zniszczył. Nie wiadomo było, czy  drugie podejmie pracę i uda się uzyskać z niego plemniki. W ostatniej chwili, tuż przed samym in vitro okazało się, że są i wystarczy ich do zapłodnienia. I udało się!  Dzięki pozyskanym w ten sposób plemnikom mogliśmy przystąpić do zapłodnienia in vitro. Niesamowite, ale powiodło się za pierwszym razem! Podano nam dwa zarodki, przyjął się jeden” – opowiada Piotr. Po 9 miesiącach urodziła się ich ukochana Anielka. W planie mają kolejne dziecko.

Na pytanie, co by powiedzieli innym starającym parom, mówią:  „Niech nie zwlekają. Często mężczyźni mają opory przed tym, by się zbadać. To kobiety chodzą do lekarza, żeby poszukać przyczyny u siebie, a w wielu przypadkach bywa tak, że problem leży po stronie mężczyzny. My czekaliśmy za długo”.

 

Zgłoś się do programu refundacji in vitro

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administratorem danych osobowych będzie Medi Partner Sp. z o.o., ul. Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa (dalej: my). Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie na adres: Medi Partner Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 96, 00-809 Warszaw. przez formularz kontaktowy na stronie www.invimed.pl, telefonicznie: 500 900 888. Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Z Inspektorem możesz się kontaktować listownie na adres: Inspektor Ochrony Danych, Medi Partner, Al. Jerozolimskie 96 00-809 Warszawa lub przez e-mail: IOD@medipartner.pl Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby obsłużyć Twoje zgłoszenie do Programu. Podstawy prawne przetwarzania Twoich danych to Twoja zgoda. Dane przetwarzane na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać do momentu jej wycofania lub wniesienia sprzeciwu, maksymalnie przez 5 latBędziemy przekazywać Twoje dane osobowe podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych, np. dostawcom usług IT. Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do dostępu do Twoich danych osobowych, żądania sprostowania Twoich danych osobowych, żądania usunięcia Twoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych. Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Otrzymanie danych osobowych odbyło się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Zobacz podobne artykuły

„Jeden zarodek – to jak wygrać w totka”. Historia walki z niepłodnością Danuty i Adama.
Nie liczy się ilość, a jakość
Postanowienie noworoczne
Dowiedz się więcej