Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatne warsztaty z diety propłodnościowej

Bezpłatne warsztaty z diety propłodnościowej

Dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy kolejne bezpłatne warsztaty. Tym razem zapraszamy na warsztaty z dietetykiem z poznańskiej kliniki InviMed, na których będziemy poruszać temat diet alternatywnych, modnych i ich wpływ na płodność - i kobiet, i mężczyzn. 

Warsztaty odbędą się 7 grudnia (środa) - 16:00-18:00

Dieta alternatywna często ma na celu świadomą rezygnację z niektórych produktów, czy pokarmów (np. glutenu) lub z metod ich przygotowania (np. gotowania). Niestety coraz częściej zdarza się tak, że nieodpowiednie, źle zbilansowane diety alternatywne stają z jakiegoś powodu coraz bardziej popularne. Taki sposób odżywiania, choć modny, może być nieodpowiedni odpowiedni dla osób które właśnie starają się o dziecko i chcą zajść w ciążę.

W leczeniu niepłodności, o czym nie wszyscy wiedzą, duże znaczenie ma także odpowiednio dobrana dieta.

Dlatego podczas warsztatów z dietetykiem klinicznym z naszej poznańskiej kliniki InviMed, lubianym przez Pacjentki, ale i Pacjentów, przeanalizujemy zasadność stosowania odpowiednich diet oraz diet alternatywnych i ich wpływie na organizm par starających się o potomstwo. 

Warsztat poprowadzi mgr Mateusz Michalski, który będzie mówił o najpopularniejszych obecnie dietach, w odniesieniu do diet, które służą prokreacji najlepiej. Będzie też czas na zadawanie pytań i dyskusje.

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach?

Podczas spotkania będziemy poruszać kilka tematów, m.in.:

  • czym jest dieta alternatywna,

  • dlaczego diety o nieuzasadnionym działaniu stają się coraz modniejsze,

  • przyjrzymy się najpopularniejszym dietom w kontekście zdrowia, ale przede wszystkim płodności,

  • Jak dobrać odpowiednią dietę dla siebie.

Gdzie i kiedy?

Spotkanie odbędzie się w naszej nowej przytulnej placówce już 7 grudnia w środę, w godzinach 16.00-18.00, w Malta Office Park przy ul. Baraniaka 88 E (w bud. F / II p.).


Jak się zapisać?

Zapraszamy do zapisów, ponieważ mamy ograniczoną liczbę miejsc a udział w warsztatach jest bezpłatny. Z warsztatu skorzystają zarówno Panie jak i Panowie, dlatego zapraszamy również pary. O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby zarezerwować udział w warsztatach wystarczy wysłać e-mail na poniższy adres i poczekać na informację zwrotną.

mateusz.michalski@invimed.pl

Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych