Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatne warsztaty psychologiczne w InviMed Wrocław - "Jak sobie radzić z niepłodnością - czy Twoje myślenie Cię wspiera?"

Bezpłatne warsztaty psychologiczne w InviMed Wrocław - "Jak sobie radzić z niepłodnością - czy Twoje myślenie Cię wspiera?"

Klinika InviMed we Wrocławiu zaprasza na bezpłatne warsztaty psychologiczne "Jak sobie radzić z niepłodnością - czy Twoje myślenie Cię wspiera?". Obowiązują zapisy.

28 września (wt.), w godzinach 15-19.00 zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które są pacjentami InviMed Wrocław, do udziału w bezpłatnych, indywidualnych warsztatach psychologicznych. Spotkania odbędą się w klinice przy ulicy Dąbrowskiego 44 we Wrocławiu i zostaną poprowadzone przez psycholog – mgr Agatę Pypłacz.

Jak sobie pomóc?

Osoby, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko, mogą odczuwać chwile zwątpienia. Dotyka to wielu par. Dlatego do zapisania się na warsztat "Jak sobie radzić z niepłodnością - czy Twoje myślenie Cię wspiera" zachęcamy wszystkich. którzy czują, że  stracili wiarę i nie znajdują w sobie siły i motywacji. Tym osobom szczególnie chcielibyśmy pomóc!

Podczas spotkań warsztatowych będziecie mieli możliwość poznania i nauczenia się jednej z technik samopomocy Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ). Techniki te są niezwykle przydatne, kiedy w życiu pojawia się sytuacja kryzysowa. A taką dla wielu osób niewątpliwie jest przedłużające się staranie o dziecko. Chcemy nauczyć Was jak kierować swoimi emocjami, aby były wspierające i motywujące do działania.


Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach

  • aby zobaczyć, w jakim stopniu w sytuacji kryzysowej wspiera nas własne myślenie,
  • aby rozpoznać w sobie, czym jest dla nas niepłodność i jak ją postrzegamy,
  • aby nauczyć się, jak transformować swoje myśli i przekonania tak, aby wspierały nas podczas starań o dziecko,
  • aby nauczyć się zmniejszać w sobie napięcie emocjonalne w trudnych i stresujących sytuacjach.


„Stres w niepłodności – trening relaksacji" na pewno będzie cenny dla tych par, które leczą się z powodu niepłodności - niezależnie od tego, jaki jest powód leczenia i na jakim są etapie.Spotkania indywidualne

Zapraszamy na warsztaty kobiety i mężczyzn. Możecie przyjść na warsztat także razem, do czego bardzo zachęcamy. Każde spotkanie warsztatowe będzie odbywać się indywidualnie i jest zaplanowane na ok. 60 min.

Godziny spotkań:

15-16.00, 16-17.00, 17-18.00, 18-19.00

Warsztaty przeznaczone są dla pacjentów objętych programem dofinansowania do in vitro i leczących się w klinice InviMed we Wrocławiu.

Zachęcamy do zapisów. Ilość miejsc jest ograniczona. W przypadku większego zainteresowania istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych spotkań.


Bezpieczne warsztaty w InviMed

W czasie epidemii indywidualne spotkania z psychologiem są najbezpieczniejszą formułą warsztatów. Odbywają się w gabinecie lekarskim z zachowaniem dystansu i bez obecności osób postronnych.

Zapisy odbywają się:

  • telefonicznie: 500 900 888,
  • mailowo: invimed@invimed.pl,
  • przez formularz kontaktowy znajdujący się na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij "Napisz").


Warsztaty są współfinansowane ze środków miasta Wrocławia. 

Dofinansowanie do in vitro dla wrocławian na 2021 rok

WROCŁAW MIASTO SPOTKAŃ

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych