Tak dla in vitro
Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatne warsztaty jogi - zapraszamy Pacjentów InviMed Warszawa

Bezpłatne warsztaty jogi - zapraszamy Pacjentów InviMed Warszawa

Zapraszamy do InviMed Warszawa Praga na kolejne bezpłatne zajęcia z jogi "Ruch i relaksacja w drodze do płodności", podczas których wykorzystamy techniki relaksacyjne oraz elementy świadomej pracy z ciałem. 

Zajęcia odbędą się 25 lutego, o godz. 12:00 w Sali Spotkań w klinice InviMed Praga, pl. Konesera 12.

Razem z warszawskimi klinikami InviMed popracuj nad swoim ciałem, wzmocnij je oraz uelastycznij. Zrób to  świadomie, bez przeciążania i przemęczania swojego organizmu – aktywność fizyczna powinna być łagodna, a energia skierowana „do wnętrza”. 

Weź udział w zajęciach bazujących na delikatnym ruchu zaczerpniętym z jogi oraz szeregu technik relaksacyjnych, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie Twoich starań o maluszka. Naszym celem jest zwiększenie świadomości swojego ciała oraz nauka sposobów rozładowywania stresu, który często jest czynnikiem utrudniającym zajście w ciążę. 

Zajęcia poprowadzi Julia Witkowska certyfikowana nauczycielka jogi (RYT 200 Yoga Alliance), dyplomowana masażystka ajurwedyjska oraz konsultantka Ajurwedy. Julia ma również doświadczenie w prowadzeniu zajęć jogi dla kobiet w ciąży i połogu.

Dlaczego warto wziąć udział w zajęciach?

  • Wzmocnij i zmotywuj Twój ciało i umysł 
  • Odstresuj się, naucz się sprawdzonych technik i narzędzi relaksacyjnych 
  • Odkryj blokady emocjonalne, zatrzymaj negatywne myśli zapętlone w twoim umyśle i pomóż zmienić je w bardziej pozytywne myślenie
  • Oceń styl życia, czynniki fizyczne i emocjonalne wpływające na płodność
  • Otrzymaj wsparcie w procesie leczenia niepłodności

Jak będzie wyglądało spotkanie?

Podczas pierwszej części zajęć skupimy się przede wszystkim na pozycjach i ćwiczeniach odżywiających i poprawiających ukrwienie organów rozrodczych oraz wyciszających umysł poprzez łączenie ich ze świadomym oddechem.

Druga część zajęć to czas poświęcony na relaksację, obejmującą (w zależności od zajęć) m.in.: techniki oddechowe i medytacyjne oraz masaż dźwiękiem.

Prosimy, ubierz się w wygodny strój niekrępujący ruchów i weź ze sobą butelkę wody.

Gdzie, kiedy, dla kogo?

Warsztaty odbędą się 25 lutego (sobota) w godz. 12.00-13.30 w klinice InviMed Praga, pl. Konesera 12.

Zajęcia są skierowane do osób, które od dłuższego czasu starają się o dziecko lub są już w trakcie leczenia niepłodności. Warsztaty są bezpłatne dla Pacjentek i Pacjentów dwóch warszawskich klinik: InviMed Mokotów i InviMed Praga.

Zapisz się na spotkanie!

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami:

  • telefonicznie: 500 900 888,
  • bezpośrednio w Recepcji


Chcesz być na bieżąco?

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych


Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych