Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatne konsultacje z embriologiem w klinice InviMed Warszawa

Bezpłatne konsultacje z embriologiem w klinice InviMed Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego spotkania lub teleporady z embriologiem.


Wszyscy Pacjenci InviMed, którzy rozpoczęli przygotowania do procedur wspomaganego rozrodu mogą skorzystać z konsultacji embriologicznej. Konsultacja z embriologiem nie musi być zlecona przez lekarza prowadzącego - może być przez niego zarekomendowana.

Embriolodzy udzielający konsultacji w InviMed Warszawa, to:

  • Dr Ricardo Faundez - dyrektor naczelny embriologii; jeden z pierwszych embriologów w Polsce, którzy zajęli się wspomaganiem rozrodu człowieka metodą in vitro, doktor z ponad 30-letnim doświadczeniem z ogromną pasją i potrzebą nieustannego rozwoju; w klinice od 2002 roku,
  • Dr Marta Bogucka - kierownik laboratorium embriologicznego; embriolog z powołania i pasji; w klinice Invimed od 2004 roku.

Jak umówić się na konsultację z embriologiem?

Aby umówić się na konsultację z embriologiem wystarczy zgłosić chęć odbycia takiej konsultacji:

  • poprzez formularz kontaktowy (znajdujący się po prawej stronie),
  • dzwoniąc pod numer: 500 900 888
  • lub pisząc na adres: invimed@invimed.pl,
  • w recepcji wybranej kliniki.


Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie TUTAJ


Bezpieczna klinika

W czasie trwania pandemii o bezpieczeństwo naszych pacjentów dbamy w sposób szczególny. Przeczytaj informację o organizacji pracy InviMed w czasie zagrożenia koronawirusem.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.