Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatna konsultacja z psychologiem w klinikach InviMed

Bezpłatna konsultacja z psychologiem w klinikach InviMed

Wszyscy pacjenci InviMed mogą skorzystać z pomocy psychologa w dowolnym momencie leczenia. Każdy kto odbył pierwszą konsultację niepłodnościową może skorzystać z jednej bezpłatnej konsultacji z psychologiem w dowolnym momencie terapii.

Często przedłużająca się diagnostyka i proces leczenia niepłodności bywa źródłem napięć, stresu oraz psujących się relacji i bliskości między partnerami. Nieustanne starania oraz kolejne próby mogą wywołać obciążenie psychiczne. Dlatego kiedy uznasz, że problem niepłodności zaczyna Was przerastać warto zwrócić się po pomoc.

Dzięki poradom i wsparciu psychologa nauczycie się radzić sobie z trudnymi emocjami, presją otoczenia czy brakiem wsparcia. Podczas rozmowy dowiecie się jak rozmawiać z partnerem i dbać o związek, aby nie utracić bliskości i przetrwać ten trudny czas. 

Więcej na: www.invimed.pl/psycholog

Zapraszamy każdego kto potrzebuje szczególnego wsparcia oraz chciałby porozmawiać o swoich problemach ze specjalistą.

Aby umówić się na wizytę wystarczy:

  •  zadzwonić pod numer 500 900 888,
  • wypełnić zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy umieszczone na naszej stronie,
  • przesłać wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl,
  •  umówić się w recepcji kliniki.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych