Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatna konsultacja w InviMed Gdynia po nieudanym in vitro

Bezpłatna konsultacja w InviMed Gdynia po nieudanym in vitro

Dziecko to naturalny owoc miłości, wzrastania w związku i kolejny etap budowania rodziny. Jednak to, co niektórym przychodzi naturalnie, od innych wymaga wielu starań, cierpliwości a często podejmowania trudnych decyzji. Wiemy o tym bardzo dobrze. Od wielu lat pomagamy parom pragnącym mieć dziecko, by zajść w ciążę.

Czasem udaje się to również naturalnie. Ale jeśli jesteście po nieudanym in vitro i zastanawiacie się, co dalej, zapraszamy do nas.

Nie płać za konsultację po nieudanym in vitro

Skorzystaj z okazji i umów się na bezpłatną wizytę. Przynieś dokumentację medyczną i spotkaj się z ginekologiem, aby omówić plan dalszego leczenia.

Zapisz się na wizytę

Zapiszcie się na spotkanie z Koordynatorem Opieki Medycznej podając hasło: INVIMED. Możecie to zrobić, wypełniając formularz na tej stronie lub dzwoniąc na infolinię. Konsultant umówi Was na pierwsze spotkanie. Przynieście ze sobą kopie dokumentacji medycznej, którą będziecie mogli zostawić w klinice. To na jej podstawie lekarz ginekolog oraz embriolog przedstawią plan dalszego leczenia.

Wizyta konsultacyjna

Na konsultację z ginekologiem zaprosimy Was w ciągu 7 dni roboczych od przedstawienia dokumentacji medycznej podczas spotkania z Koordynatorem Opieki Medycznej. To czas jaki jest nam potrzebny na powołanie konsylium, zapoznanie się z dokumentacją i przygotowanie dalszego planu leczenia.

Termin konsultacji

Po 7 dniach roboczych o spotkania skontaktuje się z Wami recepcji kliniki i zaproponuje dogodne terminy konsultacji z ginekologiem. Podczas tego spotkania lekarz przedstawi Wam plan dalszego leczenia, który został przygotowany na podstawie dokumentacji omówionej z embriologiem.

Umów się na wizytę!

Aby umówić się na konsultację wystarczy zadzwonić na numer infolinii - 500 900 888 lub wypełnić formularz znajdujący się na tej stronie.

Pamiętaj, aby w wiadomości (formularz) lub telefonicznie (infolinia) podać hasło: INVIMED.

Dlaczego warto?

Przyczyny nieudanego in vitro mogą być bardzo różne - zarówno medyczne, jak i embriologiczne. Dlatego dokumentację procedury zakończonej niepowodzeniem przeanalizuje lekarz ginekolog oraz embriolog. Dzięki temu przyczynę nieudanego in vitro będą mogli prawidłowo dobrać dalszą diagnostykę i przedstawić plan oraz metodę leczenia, a tym samym zwiększyć Wasze szanse na dziecko.

Co dalej po nieudanym in vitro >>

Warunki promocji

  1. Promocja obowiązuje od 1.06 do 31.01.2023 r. w klinice InviMed Gdynia
  2. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie jej trwania.
  3. Promocja obejmuje spotkanie z Koordynatorem Opieki Medycznej oraz pierwszą konsultację niepłodnościową.
  4. Z promocji mogą skorzystać te pary, które są po nieudanej procedurze in vitro i przedstawią dokumentację medyczną.
  5. Z promocji należy skorzystać w czasie jej trwania, tzn.: zapisać się na wizytę do Koordynatora Opieki Medycznej do 31.01.2023 r. i zrealizować ją do 28.02.2023 r. 
  6. Promocja obowiązuję z hasłem: "INVIMED" - należy je wpisać, wypełniając formularz kontaktowy na stronie lub podać konsultantowi, zapisując się na wizytę przez infolinię.

Skontaktuj się z nami

Chcesz skorzystać z wiosennej promocji:

  • zadzwoń: 500 900 888,
  • napisz: invimed@invimed.pl,
  • wypełnij formularz kontaktowy na tej stronie (w wersji mobilnej kliknij „Napisz”),
  • podaj hasło: "INVIMED".

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych