Pierwsza wizyta Blog
Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Bezpłatna joga dla Pacjentów InviMed Warszawa

Bezpłatna joga dla Pacjentów InviMed Warszawa
Zapraszamy na majowe bezpłatne zajęcia z jogi

Zachęcamy do udziału w regularnych zajęciach bazujących na delikatnym ruchu zaczerpniętym z jogi oraz szeregu technik relaksacyjnych, które mogą stanowić doskonałe uzupełnienie Twoich starań o maluszka. Naszym celem jest zwiększenie świadomości swojego ciała oraz nauka sposobów rozładowywania stresu, który często jest czynnikiem utrudniającym zajście w ciąż

Dlaczego warto wziąć udział w zajęciach jogi, kiedy starasz się o dziecko?

Zarówno przed, jak i w trakcie starań o dziecko, warto zadbać o swoje ciało: wzmocnić je, uelastycznić, a także przygotować do wysiłku, który wiąże się z noszeniem maleństwa w brzuchu matki. Istotne jest to, aby w trakcie ćwiczeń nie przeciążyć swojego organizmu. Dlatego warto robić to świadomie i pod okiem doświadczonych instruktorów jogi – aktywność fizyczna powinna być łagodna, a energia skierowana „do wnętrza”.

Wszystkie zajęcia poprowadzi Julia Witkowska certyfikowana nauczycielka jogi (RYT 200 Yoga Alliance), dyplomowana masażystka ajurwedyjska oraz konsultantka Ajurwedy. Julia ma również doświadczenie w prowadzeniu zajęć jogi dla kobiet w ciąży i połogu.

Zapraszamy na kolejne bezpłatne zajęcia jogi w maju:

  • 20.05 (sobota) o godz. 11:00 na terenie Centrum Praskiego Koneser (na powietrzu) - dla wszystkich
  • 20.05 (sobota) o godz. 12:00 do kliniki InviMed Warszawa Praga (Sala spotkań) - tylko dla pacjentów kliniki
  • 27.05 (sobota) o godz, 12:00 do kliniki InviMed Warszawa Praga (Sala spotkań) - tylko dla pacjentów kliniki

W trakcie zajęć wykorzystam elementy świadomej pracy z ciałem oraz skupimy się na oddechu i technikach relaksacyjnych z elementami jogi. Zajęcia w klinice będą przebiegały pod hasłem "Ruch i relaksacja w drodze do płodności".

Dlaczego warto wziąć udział w zajęciach?

  • Wzmocnisz i zmotywujesz swoje ciało i umysł 
  • Nauczysz się sprawdzonych technik i narzędzi relaksacyjnych 
  • Poznasz swoje blokady emocjonalne, zatrzymasz negatywne myśli zatrzymane w swoim umyśle i pomożesz zmienić je w myślenie pozytywne
  • Poznasz styl życia oraz czynniki fizyczne i emocjonalne wpływające na płodność
  • Otrzymasz wsparcie w procesie leczenia niepłodności

Jak będzie wyglądało spotkanie?

Podczas pierwszej części zajęć skupimy się przede wszystkim na pozycjach i ćwiczeniach odżywiających poprawiających ukrwienie organów rozrodczych oraz wyciszających umysł, poprzez łączenie ich ze świadomym oddechem.

Druga część zajęć poświęcimy na relaksację, obejmującą (w zależności od zajęć) m.in.: techniki oddechowe i medytacyjne oraz masaż dźwiękiem.

Najwygodniej Ci będzie ćwiczyć w wygodnym stroju niekrępującym ruchów. Zabierz też ze sobą butelkę wody.

Gdzie, kiedy, dla kogo?

Warsztaty odbywają się w klinice InviMed Praga przy pl. Konesera 12 w Sali spotkań.

Zajęcia są skierowane do osób, które od dłuższego czasu starają się o dziecko lub są już w trakcie leczenia niepłodności. Warsztaty są bezpłatne dla Pacjentek i Pacjentów warszawskich klinik: InviMed Mokotów i InviMed Praga.

Zapisz się na spotkanie w klinice

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami:

  • telefonicznie: 500 900 888,
  • bezpośrednio w Recepcji kliniki

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928.

Cele przetwarzania: umówienie i obsługa konsultacji informacyjnej z położną, obsługa zgłoszeń i opinii, przekazanie materiałów informacyjnych, marketing własnych produktów i usług;

Podstawy prawne przetwarzania: profilaktyka zdrowotna oraz zarządzanie udzielaniem usług z nią związanych, Twoja zgoda, Nasz uzasadniony interes.

Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.

Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa, KRS 0000415680, NIP 1080012631, Kapitał zakładowy - 11 748 300,00 zł, Sygnatura RDF/333576/21/928. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych