Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zwiększ szansę na ciążę z in vitro! Fertile Chip za darmo dla zakwalifikowanych par

Do końca marca 2019 roku selekcja plemników z Fertile Chip za darmo dla par zakwalifikowanych do in vitro i z odpowiednimi wskazaniami lekarskimi. To promocja, dzięki której jeszcze więcej osób starających się o dziecko będzie mogło bezpłatnie skorzystać z tej innowacyjnej techniki wspomagającej in vitro. Do tej pory z nowej metody selekcji plemników skorzystało kilkadziesiąt par.

Co to jest Fertile Chip?

Fertile Chip (Microfluidic Sperm Sorting Chip) to mała płytka o wielkich możliwościach. Wygląda niepozornie, ale jest niezwykle skomplikowanym narzędziem do selekcji plemników. Składa się z mikroskopijnych kanałów zbudowanych w oparciu o zasady hydrodynamiki, które w naturze kierują interakcjami pomiędzy plemnikiem a drogami rodnymi kobiety. 

Fertile Chip odwzorowuje trudną drogę plemnika do komórki jajowej. To swego rodzaju labirynt – najszybciej pokonują go najlepsi. Dzięki temu embriolog uzyskuje plemniki o najwyższej jakości genetycznej, prawidłowo zbudowane i odpowiednio ruchliwe. Spośród nich wybiera te, które zostaną wstrzyknięte do komórki jajowej.

Selekcja plemników za pomocą Fertile Chip zwiększa szansę na uzyskanie prawidłowych zarodków i sukces in vitro. 

Czy Fertile Chip jest skuteczny?

Skuteczność Fertile Chip potwierdzają badania kliniczne prowadzone w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Turcji, Szwajcarii i we Włoszech. Te prowadzone na Uniwersytecie Stanforda pokazały, że nasienie posortowane przy użyciu Fertile Chip ma nie tylko wyższą ruchliwość, ale także charakteryzuje się znacznie wyższym odsetkiem morfologicznie prawidłowych plemników o wysokiej integralności DNA.

Pozostałe badania wykazały także wzrost odsetka ciąż przy pierwszym transferze zarodków do 56% w stosunku do 33% (średnia dla Europy) dla procedur in vitro z zastosowaniem standardowych metod selekcji plemników. Jest to możliwe, ponieważ dzięki zastosowaniu Fertile Chip odsetek zapłodnionych oocytów jest znacznie większy, uzyskane zarodki lepiej się rozwijają i w większości implantują, przez co znacząco zwiększa się szansa na uzyskanie ciąży.

Jak można skorzystać z Fertile Chip?

Do procedur in vitro z Fertile Chip pacjentów kwalifikuje lekarz. W InviMed skorzystanie z Fertile Chip jako techniki wspomagającej in vitro kosztuje 800 zł. Jednak w ramach noworocznej promocji – do końca marca 2019 roku pary z odpowiednimi wskazaniami medycznymi nie poniosą dodatkowych kosztów z tego tytułu.

Jeśli chcesz skorzystać z Fertile Chip za darmo, zapytaj o to swojego lekarza w InviMed lub przyjdź do InviMed na pierwszą konsultację niepłodnościową.

Aby umówić się na wizytę, skontaktuj się z nami:

Więcej na temat Fertile Chip

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zajrzyj na podstronę: Fertile Chip - nowa metoda selekcji plemników oraz do artykułu: Fertile Chip po raz pierwszy w Polsce

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.