Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zniżki specjalne dla nowych pacjentów InviMed w Gdyni! Zapraszamy!

Specjalne vouchery dla nowych pacjentów: 50% zniżki na kolejną konsultację niepłodnościową, oraz 20% na badania nasienia (20% zniżki na MSOME, 20% zniżki na HBA, 20% zniżki na SCD, 20% zniżki na badanie rozszerzone) oraz 50% zniżki na badanie AMH. Vouchery otrzyma każda para, która skorzysta z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w klinice InviMed w Gdyni.

Potrzeba posiadania swojego własnego, biologicznego dziecka, pragnienie zajścia w ciążę i urodzenia maleństwa są zupełnie naturalne. Jednak spełnienie tych potrzeb czasami wymaga pomocy specjalistów z zakresu medycyny rozrodu. W InviMed Gdynia pragniemy wyciągnąć pomocną dłoń do tych, którzy są zdeterminowani i chcą rozpocząć leczenie. Dla wszystkich par, które skorzystają z pierwszej konsultacji niepłodnościowej w naszej klinice, przygotowaliśmy specjalną promocję ze zniżkami na kolejną konsultację oraz niezbędną diagnostykę. 

Specjalne zniżki w InviMed Gdynia

Wszystkim pacjentom, którzy skorzystają z pierwszej konsultacji niepłodnościowej, oferujemy specjalne zniżki na dalszą diagnostykę:

Vouchery ze zniżkami zostaną przekazane przez koordynatorkę opieki medycznej każdej parze, która przyjdzie na pierwszą konsultację niepłodnościową. 

Promocja trwa do końca października. Zapraszamy do umawiania pierwszych wizyt i podjęcia leczenia w klinice InviMed w Gdyni – jednym z najlepszych ośrodków leczenia niepłodności na Pomorzu. 

Jak umówić się na pierwszą konsultację niepłodnościową?

Aby umówić się na pierwszą konsultację niepłodnościową w InviMed Gdynia, wystarczy skontaktować się z nami na pośrednictwem:

Dodatkowe informacje znajdziesz na podstronie kliniki: InviMed Gdynia

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.