Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapraszamy na spotkanie edukacyjne: Płodna dieta – żywieniowe aspekty leczenia niepłodności

6 marca 2019 roku w InviMed Poznań odbędzie się spotkanie edukacyjne „Płodna dieta – żywieniowe aspekty niepłodności”. Zapraszamy do zapisów wszystkie pary, które chciałyby wesprzeć leczenie niepłodności odpowiednimi zmianami w swoich jadłospisach. 

Leczenie niepłodności to złożony proces, wymagający zaangażowania specjalistów z wielu dziedzin nauki, w tym również dietetyki. Prawidłowo zbilansowana dieta pozwala na utrzymanie optymalnej wagi ciała oraz dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych, które zwiększają prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. 

Zdolności rozrodcze są w dużej mierze zależne od sposobu odżywiania i trybu życia.

Co się będzie działo podczas spotkania Płodna dieta?

W czasie spotkania będzie możliwość wykonania bezpłatnej analizy składu ciała wraz omówieniem oraz będzie przestrzeń na zadanie pytań do eksperta i rozwianie wątpliwości związanych z odżywieniem i jego wpływem na płodność.

Dzięki spotkaniu z dietetykiem z kliniki leczenia niepłodności:

  • zdobędziesz wiedzę jak zadbać o prawidłowe odżywianie w starań o dziecko,
  • dowiesz się jakie składniki wzmacniają płodność,
  • poznasz wpływ masy ciała na szanse zajścia w ciążę,
  • dowiesz się jakie produkty wybierać jeśli chcesz zredukować masę ciała,
  • poznasz produkty spożywcze, których należy unikać,
  • będziesz mieć możliwość wykonania bezpłatnej analizy składu ciała.

Spotkanie edukacyjne w InviMed Poznań

Spotkanie „Płodna dieta – żywieniowe aspekty niepłodności” jest kontynuacją cyklu spotkań edukacyjnych w Klinice Invimed w Poznaniu i ma na celu przybliżenie dietetycznych aspektów związanych ze wzmacnianiem płodności. 

Spotkanie odbędzie się na terenie kliniki InviMed przy ulicy Strzeleckiej 49 w Poznaniu. Planowany termin spotkania to środa, 6 marca 2019 roku. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00, a skończy około 20:00.

Jak zapisać się na spotkanie?

Ponieważ spotkanie odbędzie się w klinice, liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do zagwarantowana sobie miejsca. Wystarczy napisać do prowadzącej warsztaty dr Agaty Juruć: agata.juruc@invimed.pl.

Dr n. med. Agata Juruć to doświadczony psycholog, dietetyk i coach. Jako dietetyk w InviMed Poznań zajmuje się oceną nawyków żywieniowych, doborem zaleceń dietetycznych i komponowaniem indywidualnego jadłospisu dopasowanego do stanu zdrowia i preferencji pokarmowych pacjenta. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.