Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapraszamy na bezpłatny warsztat motywacyjny COACHING ZDROWIA w InviMed Poznań

Już 23 stycznia w klinice InviMed Poznań warsztaty edukacyjne poświęcone szeroko pojętemu obszarowi well-being, czyli wszystkiemu co jest związane ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Zapraszamy wszystkich na COACHING ZDROWIA.

Nowy Rok niesie ze sobą nowe wyzwania i nowe sposoby patrzenia na teraźniejszość oraz w przyszłość. Dla wielu osób to często czas na zmiany i nowe decyzje. Klinika InviMed Poznań zaczyna rok 2019 cyklem warsztatów tematycznych. Tym razem zapraszamy na Coaching Zdrowia, czyli warsztaty edukacyjne poświęcone szeroko pojętemu obszarowi well-being, czyli wszystkiemu co jest związane ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. 

Warsztaty COACHING ZDROWIA odbędą się 23 stycznia 2019 roku w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed w Poznaniu przy ul. Strzeleckiej 49 w godzinach od 18:30 do 20:30. 

Coaching Zdrowia inspiruje do działania

Intensywny tryb życia prowadzi nierzadko do wielu problemów zdrowotnych, wymagających zmiany nawyków i zachowań związanych ze stylem życia, a szczególnie ze zdrowiem. Stres i napięcie psychiczne mogą prowadzić do różnych dolegliwości somatycznych. 

Holistyczne podejście do leczenia niepłodności obejmuje także dbanie o siebie, sposób odżywania, odpowiedni poziom aktywności fizycznej i modyfikację wielu innych ważnych aspektów stylu życia. Pomożemy Ci znaleźć pomysł na własny plan działania!

Warsztaty poprowadzi dr n. med. Agata Juruć, psycholog, dietetyk i coach. Doktor Juruć pacjentom kliniki leczenia niepłodności InviMed w Poznaniu pomaga na co dzień. Podczas warsztatów pomoże Ci znaleźć pomysł na dostosowany do indywidualnych potrzeb plan działania i zmotywuje do jego konsekwentnej realizacji.

Dla kogo warsztaty w InviMed Poznań?

Warsztaty są przygotowane dla osób, którym towarzyszy częste napięcie i stres, chcą odnaleźć równowagę pomiędzy ciałem a psychiką, zaczynają odczuwać konsekwencje somatyczne niezdrowego stylu życia lub poprzez zmianę nawyków zdrowotnych chcą wesprzeć efekty leczenia niepłodności.

Celem szkolenia jest analiza własnych nawyków zdrowotnych oraz przede wszystkim wzbudzenie motywacji do decyzji o podjęciu zmiany i pomoc w stworzeniu planu działania, aby jeszcze bardziej wzmocnić szanse na poczęcie dziecka.

Dzięki warsztatowi:

  • zanalizujesz własne nawyki zdrowotne,
  • przyjrzysz się temu, jakie korzyści płyną ze zmiany stylu życia i jaki mogą mieć wpływ na leczenie niepłodności,
  • wzmocnisz zaangażowanie i motywację do zmiany nawyków zdrowotnych,
  • stworzysz zdrowotny plan działania na rok 2019,
  • będziesz mieć możliwość wykonania bezpłatnej analizy składu ciała.

Jak zapisać się na bezpłatny Coaching Zdrowia?

Wszystkie osoby chętne do udziału w bezpłatnych warsztatach motywacyjnych COACHING ZDROWIA prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres mailowy: agata.juruc@invimed.plLiczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.