Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie” we Wrocławiu. Zaplecze eksperckie zapewnia InviMed Wrocław

W sobotę 13 kwietnia 2019 roku budzimy życie we Wrocławiu! Portal plodnosc.pl i InviMed Wrocław zapraszają na warsztaty dla niepłodnych kobiet. Warsztaty odbędą się w godzinach 10:00-18:00 w Hotelu Patio we Wrocławiu. Obowiązuje kolejność zgłoszeń i potwierdzenie przybycia!

Znakomici eksperci, dobra energia, morze nadziei wlanej w serca, cenne informacje, ciekawe zajęcia, możliwość wymiany doświadczeń i rozmowy z osobami znajdującymi się w podobnej sytuacji, a nawet takiej samej sytuacji, smaczny poczęstunek, sycący obiad, okazja do uwolnienia emocji, upominki od kilku marek, vouchery do realizacji w klinice leczenia niepłodności InviMed Wrocław... 

Korzyści płynące z udziału w warsztatach "Obudź w sobie życie" można wymieniać długo i jeszcze dłużej. Właśnie dlatego warto się na nie zapisać, potwierdzić udział, przyjść i zostać do końca. 

Warsztaty Obudź w sobie życie

Warsztaty w ramach cyklu „Obudź w sobie życie” już od kilku lat organizowane są przez portal plodnosc.pl i od początku wspierane przez specjalistów z Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed we Wrocławiu. Dotychczas z warsztatów skorzystało około 1000 kobiet. Warsztaty dają możliwość wymiany doświadczeń, opinii oraz przyjazną przestrzeń do rozmów z kobietami, które mają to samo marzenie – móc cieszyć się z macierzyństwa.

Leczenie u najlepszych

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to spotkania inspirujące i pożyteczne. Niejednokrotnie miały bardzo dobry wpływ na proces leczenia i zaowocowały upragnioną ciążą. Dzięki edycji wrocławskiej poznasz ekspertów z kliniki leczenia niepłodności, która jest liderem w swoim regionie!

Zapytaj eksperta

Podczas warsztatów do dyspozycji kobiet będą specjaliści, którzy nie tylko poruszą różnorodne aspekty leczenia niepłodności, ale też odpowiedzą na pytania zadawane przez uczestników. Eksperci przekażą wiedzę teoretyczną i praktyczną, doradzą i dodadzą otuchy.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” we Wrocławiu poprowadzą:

Ekspert w zakresie leczenia niepłodności. Dyrektor Medyczny InviMed Wrocław i jeden z najlepszych ginekologów na Dolnym Śląsku. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. W klinice InviMed pracuje od ponad dekady. W tym czasie dzięki wdrożonemu przez niego leczeniu przyszły na świat setki dzieci. To specjalista, któremu można zadać każde pytanie z zakresu ginekologii i otrzymać na nie odpowiedź obiektywną, medycznie uzasadnioną i zweryfikowaną latami doświadczenia.

ESHRE Senior Clinical Embryologist, starszy embriolog, od 2016 roku Zastępca Dyrektora Embriologii Klinik InviMed we Wrocławiu. Embriolog dysponujący ogromną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i wyróżniającymi się umiejętnościami z zakresu technik wspomaganego rozrodu. O zapłodnieniu pozaustrojowym, inkubacji i rozwoju zarodków, a także o skuteczności in vitro w InviMed, wie bardzo dużo i chętnie się tą wiedzą dzieli. Jeśli masz za sobą nieudane in vitro, być może w Twojej głowie kołacze się pytanie, na które mógłby odpowiedzieć?

Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu o specjalności psychologia kliniczna. Ukończyła studia podyplomowe „Psychoonkologia w praktyce klinicznej” w Medycznym Centrum Kształcenia podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studium Terapii Par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. W Klinice InviMed we Wrocławiu oferuje pomoc i wsparcie psychologiczne dla osób dotkniętych niepłodnością na każdym etapie leczenia zarówno indywidualnie, jak i dla par.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, który ukończyła z tytułem magistra na kierunku Dietetyka. W klinice InviMed Wrocław udziela konsultacji dietetycznych parom leczącym niepłodność. Posiada wiele cennych certyfikatów, m.in. certyfikat uczestnictwa w kursie „ABC Dietetyki Klinicznej – dietoterapia w insulinooporności, zespole policystycznych jajników i cukrzycy”, certyfikat ukończenia szkolenia „Płodność a dieta – zaburzenia owulacji i wybrane zaburzenia hormonalne”, a także „Płodność a dieta – zaburzenia owulacji i wybrane zaburzenia hormonalne.

  • Joanna Płuciennik, coach

Dyplomowany coach, certyfikowany coach kryzysowy, współautorka książki „Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć trudności w dobre doświadczenie?”. Ukończyła Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wprowadzi uczestniczki w dobry nastrój i udowodni, jak nie dać się pokonać destrukcyjnym myślom, a także jak nie poddawać się po ciężkich doświadczeniach, które czekają na drodze walki o Nowe Życie.

Eksperci odpowiedzą na każde pytanie

Aby skorzystać z warsztatów, nie musisz mieć głowy pełnej pytań. Jednak jeśli chciałabyś zapytać o coś ekspertów InviMed, nie krępuj się. Pytania możesz wpisać w formularz zgłoszeniowy lub zadać je zupełnie spontanicznie podczas warsztatów. Jedynym ograniczeniem jest czas. Warto przełamać strach i nie czekać z zadawaniem pytań.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to nie tylko wiedza

Poza dużą dawką wiedzy i pozytywnej energii wszystkie uczestniczki warsztatów „Obudź w sobie życie” otrzymają vouchery do zrealizowania w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed we Wrocławiu.

Od InviMed Wrocław dla uczestników warsztatów:

  • Bezpłatna I wizyta u ginekologa (leczenie niepłodności) – termin ważności 30.06.2019
  • Bezpłatna konsultacja u psychologa – termin ważności 30.06.2019
  • 50% zniżki na rozszerzone badanie nasienia – termin ważności 30.06.2019

Wszystkie uczestniczki wezmą udział w losowaniu niespodzianek, otrzymają wysokiej jakości kosmetyki oraz zaproszenia do zamkniętej grupy na Facebooku, która jest nie tylko grupą wsparcia i miejscem, w którym można swobodnie kontynuować zawarte podczas warsztatów znajomości, ale też skarbnicą wiedzy na temat leczenia niepłodności.

Zapisz się na warsztaty – liczba miejsc jest ograniczona

Chcesz zajść w ciążę, dopiero zaczynasz leczenie niepłodności, jesteś po nieudanym in vitro, masz już dziecko, ale nie możesz zajść w drugą ciążę, chcesz zachować płodność przed leczeniem onkologicznym… Jeśli tylko Twój problem związany jest z problematyką płodnościową – zgłoś się na warsztaty „Obudź w sobie życie”.

Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym (w tym pytania, które chciałabyś zadać ekspertom), a organizatorzy postarają się dopasować plan spotkania do Twoich potrzeb.

Aby zapisać się na warsztaty "Obudź w sobie życie" we Wrocławiu, kliknij tutaj i wypełnij Formularz Zgłoszeniowy.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty we Wrocławiu?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” we Wrocławiu odbędą się w sobotę 13 kwietnia 2019 roku w godzinach 10:00-18:00. Zapisane uczestniczki, które potwierdzą swój udział, zapraszamy do Hotelu Patio we Wrocławiu przy ulicy Kiełbaśniczej 24. 

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone telefonicznie. Organizatorzy apelują, aby potwierdzenie telefoniczne traktować jako ostateczne. Odwoływanie swojej obecności w ostatniej chwili powoduje, że szansę na uczestnictwo w spotkaniu traci inna osoba z listy rezerwowej.

Nic nie stracisz. Możesz tylko zyskać!

Warsztaty są BEZPŁATNE dla wszystkich uczestniczek, ale obowiązuje potwierdzenie przybycia. Otrzymasz od nas materiały edukacyjne i upominki. Postawimy Ci obiad, a podczas przerw zaproponujemy dobrą kawę i ciastko.

Z partnerem czy bez?

Warsztaty kierowane są przede wszystkim do kobiet starających się o dziecko. Podczas warsztatów poruszane są często kwestie bardzo osobiste i intymne, dlatego też bardzo prosimy wszystkich Panów o wyrozumiałość i pozostanie w domu lub zorganizowanie sobie alternatywnego planu dnia.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.

W czym możemy Ci pomóc?

Online

W celu uruchomienia czatu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz zaakceptowanie regulaminu

Uzupełnij wymagane pola

Rozpocznij rozmowę

Online

Jeden z naszych konsultantów wkrótce się do Pana/Pani dołączy. Prosimy nie odświeżać strony