Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty „Obudź w sobie życie” w Gdańsku. Zaplecze eksperckie zapewnia InviMed Gdynia

W sobotę 30 marca 2019 roku budzimy życie w Gdańsku! Portal plodnosc.pl i InviMed Gdynia zapraszają na warsztaty dla niepłodnych par. Warsztaty odbędą się w godzinach 10:00-18:00 w Hotelu Almond w Gdańsku, ul. Toruńska 12. Obowiązuje kolejność zgłoszeń i potwierdzenie przybycia!

Warsztaty w ramach cyklu „Obudź w sobie życie” już od kilku lat organizowane są przez portal plodnosc.pl i od początku wspierane przez specjalistów z Kliniki Leczenia Niepłodności InviMed w Gdyni. Klinika InviMed w Gdyni realizuje  programy dofinansowania in vitro z Urzędu Miasta Gdańska oraz Urzędu Miasta Słupska. 

Dotychczas z warsztatów skorzystało ponad 850 kobiet. Warsztaty dają możliwość wymiany doświadczeń, opinii oraz przyjazną przestrzeń do rozmów z kobietami, które mają to samo marzenie – móc cieszyć się z macierzyństwa.

Zainspiruj się!

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to spotkania inspirujące, które niejednokrotnie miały bardzo dobry wpływ na proces leczenia i zaowocowały upragnioną ciążą.

Zapytaj specjalistów

Podczas warsztatów do dyspozycji kobiet będą specjaliści, którzy nie tylko poruszą różnorodne aspekty leczenia niepłodności, ale też odpowiedzą na pytania zadawane przez uczestników. Eksperci przekażą wiedzę teoretyczną i praktyczną, doradzą i dodadzą otuchy.

Ekspertami podczas warsztatów „Obudź w sobie życie” w Gdańsku będą:

Specjalista ginekolog-położnik w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed w Gdyni, gdzie pracuje od 2011 r. Asystent w Klinice Położnictwa Akademii Medycznej w Gdańsku od 1999 r. Członek PTG – Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Specjalista ds. żywienia, dietetyk w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed. Od 2001 r. asystent Dietetyk w Katedrze Żywienia Klinicznego i Dietetyki, Zakład Żywienia Klinicznego i Dietetyki Ogólnej GUMed

Adiunkt na Wydziale Nauk o Zdrowiu Akademii Pomorskiej w Słupsku. Od 2009 r. prowadzi zajęcia ze studentami na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Pracuje klinicznie w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie i prowadzi prywatną praktykę psychologiczną w NZOZ Ars Medica w Bojanie.

Od 2017 roku współpracuje z kliniką InviMed Gdynia jako fizjoterapeutka, specjalistka od refleksoterapii oraz technik antystresowych. Jest też nauczycielką teorii masażu, masażu praktycznego, anatomii topograficznej oraz fizjoterapii. Prowadzi gabinet masażu praz firmę szkoleniową. Wykonuje masaże bańką chińską, masaż tajski stopami, masaż zdrowotny (np. przy rwie kulszowej), masaż Breussa (przy chorobach kręgosłupa), masaż relaksacyjny oraz w masaże SPA: czekoladą, miodem, kamieniami, stemplami.

  • Monika Staruch, seksuolog

Pierwszy w Polsce psycholog, który zdobył prestiżowy, Międzynarodowy Certyfikat Seksuologiczny – EFS-ESSM Certified Psycho-Sexologist (ECPS). Na co dzień pracuje i wykłada na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, w Klinice Ginekologii i Położnictwa oraz w Klinice Psychiatrii WUM. Na stałe współpracuje z telewizją TVN jako ekspert w programach takich jak: Dzień Dobry TVN oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

Specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania!

Warto przygotować pytania do ginekologa, embriologa, dietetyka, ponieważ sesja pytań i odpowiedzi jest najważniejszym elementem każdych warsztatów.

Warsztaty „Obudź w sobie życie” to nie tylko wiedza

Poza dużą dawką wiedzy i pozytywnej energii wszystkie uczestniczki warsztatów „Obudź w sobie życie” otrzymają vouchery do zrealizowania w Klinice Leczenia Niepłodności InviMed w Gdyni.

Od InviMed Gdynia dla uczestników warsztatów:

  • voucher na bezpłatną pierwszą konsultację niepłodnościową z ginekologiem,
  • voucher na 10% zniżki na IVF, ICSI, IMSI, PICSI,
  • voucher na 50% zniżki na rozszerzone badanie nasienia,
  • voucher na bezpłatną konsultację z psychologiem,
  • voucher na bezpłatną konsultację z dietetykiem.

Wszystkie uczestniczki wezmą udział w losowaniu niespodzianek, otrzymają wysokiej jakości kosmetyki oraz zaproszenia do zamkniętej grupy na Facebooku, która jest nie tylko grupą wsparcia i miejscem, w którym można swobodnie kontynuować zawarte podczas warsztatów znajomości, ale też skarbnicą wiedzy na temat leczenia niepłodności.

Zapisz się na warsztaty – liczba miejsc jest ograniczona

Chcesz zajść w ciążę, dopiero zaczynasz leczenie niepłodności, jesteś po nieudanym in vitro, masz już dziecko, ale nie możesz zajść w drugą ciążę, chcesz zachować płodność przed leczeniem onkologicznym… Jeśli tylko Twój problem związany jest z problematyką płodnościową – zgłoś się na warsztaty „Obudź w sobie życie” w Gdańsku.

Wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola w formularzu zgłoszeniowym, a organizatorzy postarają się dopasować plan spotkania do Twoich potrzeb. Dlatego koniecznie wpisz do formularza wszystkie pytania, które już teraz przychodzą Ci do głowy.

Aby zapisać się na warsztaty "Obudź w sobie życie" w Gdańsku, kliknij tutaj i wypełnij Formularz Zgłoszeniowy.

Gdzie i kiedy odbędą się warsztaty w Gdańsku?

Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Gdańsku odbędą się w sobotę 30 marca 2019 roku w godzinach 10:00-18:00. Zapisane uczestniczki, które potwierdzą swój udział, zapraszamy do Hotelu Almond w Gdańsku, ul. Toruńska 12.

Każde zgłoszenie zostanie potwierdzone telefonicznie. Organizatorzy apelują, aby potwierdzenie telefoniczne traktować jako ostateczne. Odwoływanie swojej obecności w ostatniej chwili powoduje, że szansę na uczestnictwo w spotkaniu traci inna osoba z listy rezerwowej.

Nic nie stracisz. Możesz tylko zyskać!

Warsztaty są BEZPŁATNE dla wszystkich uczestników. Otrzymasz od nas materiały edukacyjne i upominki. Postawimy Ci obiad, a podczas przerw zaproponujemy dobrą kawę i ciastko.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.