Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie z embriologami w InviMed Katowice

Spotkanie z embriologami InviMed Katowice to niezwykła okazja do rozmowy ze znakomitymi specjalistami, których wiedza i umiejętności składają się na sukces leczenia technikami wspomaganego rozrodu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o badaniach nasienia, selekcji gamet, inseminacjach czy in vitro, już dzisiaj zapisz się na spotkanie, które odbędzie się 21 maja w godz. 17:30-19:30. 

Niepłodność to duży problem, który co roku dotyka około 1,5 mln polskich par. Najbliżej tematu są embriolodzy. To oni widzą go z bliska… A nawet z bardzo bliska, bo pod mikroskopem. Embriolodzy badają nasienie, selekcjonują plemniki i komórki jajowe, rekomendują i przeprowadzają procedurę in vitro (klasyczne IVF, ICSI, IMSI, PICSI, hbIMSI), hodują i oceniają zarodki, przygotowują do transferu jeden lub dwa najlepiej rokujące, witryfikują pozostałe.

Co będzie się działo podczas spotkania z embriologami?

Poniżej przedstawiamy ramowy plan spotkania:

  1. Prezentacja o metodach badania nasienia i technikach wspomaganego rozrodu.
  2. Omówienie skuteczności technik wspomaganego rozrodu – tzw. embriologia w liczbach.
  3. Otwarta dyskusja, pytania i odpowiedzi – warto wcześniej przygotować pytania!
  4. Ankieta satysfakcji, ponieważ chcemy wiedzieć, czy spotkanie spełniło Wasze oczekiwania.
  5. Kilka słów o żywności specjalnego przeznaczenia medycznego do zaspokajania szczególnych potrzeb żywieniowych mężczyzn i kobiet z zaburzeniami płodności.
  6. Losowanie zestawów ProFertil (miesięczna kuracja dla mężczyzn oraz miesięczna kuracja dla kobiet) wśród uczestników spotkania.

Poznaj bliżej specjalistów InviMed Katowice

Spotkanie z embriologami jest otwarte dla wszystkich chętnych. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad wyborem lub zmianą kliniki leczenia niepłodności, przygotowujesz się do inseminacji lub in vitro, przyjdź i poznaj bliżej naszych ekspertów. W spotkaniach biorą udział:

Gwarantujemy:

  • przystępnie podaną wiedzę,
  • odpowiedzi na wszystkie pytania,
  • przyjazną atmosferę,
  • przekąski w przerwie.

Konsultacje embriologiczne

Pacjenci klinik InviMed, którzy przygotowują się do inseminacji lub in vitro, mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji embriologicznych. Przeczytaj więcej na stronie: Konsultacja embriologiczna

Gdzie i kiedy?

Spotkanie z embriologami odbędzie się na terenie kliniki InviMed przy ul. Piotrowickiej 83 w Katowicach, w czwartek 21 maja 2020 roku w godzinach 17:30-19:30. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenia:

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów!

Bezpłatne spotkania z embriologami są otwarte dla wszystkich chętnych. Zapraszamy na nie szczególnie te pary, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko, są w trakcie terapii płodności lub rozważają inseminacje lub in vitro.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.