Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapraszamy do wysłuchania audycji z andrologiem klinicznym – doktorem Andrzejem Rogozą

Już 10 stycznia 2019 roku dr Rogoza weźmie udział w audycji medycznej Radia Gdańsk z popularnego cyklu „Bądź zdrów”. Tematem spotkania będzie męski układ rozrodczy. Jeśli interesujesz się czynnikiem męskim w leczeniu niepłodności lub tematem andropauzy, ta audycja jest właśnie dla Ciebie. 

Andrologia zajmuje się męskim układem rozrodczym – fizjologią męskich narządów płciowych, ich wadami rozwojowymi oraz zaburzeniami funkcjonowania. Jednym z czołowych andrologów sieci Klinik Leczenia Niepłodności InviMed jest dr n. med. Andrzej Rogoza. To specjalista ginekolog-położnik oraz androlog kliniczny, który na co dzień pomaga pacjentom kliniki InviMed Gdynia.

Audycja z dr Rogozą na antenie Radia Gdańsk

Dr Rogoza pojawi się na antenie Radia Gdańsk w czwartek 10 stycznia o godz. 11:00 i zabawi na niej godzinę. W tym czasie przybliży słuchaczom kwestie dotyczące płodności mężczyzn. Odpowie na pytania:

  • Co oznacza andropauza i kiedy można się jej spodziewać?
  • Jakie problemy z płodnością mogą spotkać już młodych mężczyzn?
  • Co wpływa na męską płodność?
  • Co można zrobić w obliczu problemów z poczęciem dziecka?
  • Jak przeciwdziałać zaburzeniom płodności już od najmłodszych lat?

Radia Gdańsk można słuchać analogowo na Pomorzu oraz globalnie – przez internet (Radio Gdańsk Online). Nagranie spotkania z dr Rogozą będzie też dostępne na stronie audycji Bądź zdrów: https://radiogdansk.pl/audycje-rg/badz-zdrow.

Zadaj pytanie andrologowi InviMed

Audycję „Bądź zdrów”, jak co czwartek, poprowadzi Joanna Matuszewska, która regularnie przepytuje najlepszych lekarzy i specjalistów z Pomorza, ale też z innych części Polski. Ponieważ współgospodarzami cyku „Bądź zdrów” są słuchacze, serdecznie zapraszamy do zadawania pytań dr Rogozie. Wystarczy podczas audycji wysłać sms z pytaniem na numer 603 06 06 06. Odpowiedzi udzielane są od razu na antenie.

Jeśli chcesz skonsultować się z andrologiem, umów się na wizytę w InviMed. W zależności od kliniki to koszt około 150-170 zł.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.