Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapisz się do grupy wsparcia dla par borykających się z niepłodnością

Pierwsze spotkanie grupy wsparcia dla par borykających się z niepłodnością już w środę 19.12 w godzinach 17:30-19:30. Jeszcze są wolne miejsca, dlatego jeśli jesteście zainteresowani, zgłoście się jeszcze dzisiaj. Nawet jeśli miejsca będą już zajęte, damy Wam znać, kiedy wystartuje nowa grupa. 

Trwają zapisy do grupy wsparcia dla par. Do udziału w spotkaniach zapraszamy pary będące w trakcie leczenia niepłodności, ale także te które zdecydowały się na inne rozwiązania. Aby skorzystać z grupy wsparcia, nie musicie być pacjentami InviMed. Spotkania są całkowicie bezpłatne i odbywają się w klinice InviMed w Warszawie, przy ulicy Rakowieckiej 36 (niedaleko stacji metra Pole Mokotowskie).

Grupa wsparcia działa w ramach programu 12 spotkań z psychologiem. Spotkania odbywają się co tydzień począwszy od 19 grudnia 2018 roku w godzinach 17:30-19:30.

Grupa wsparcia InviMed Warszawa

Grupa wsparcia organizowana przez InviMed Warszawa to spotkania dla osób doświadczających podobnych problemów i trudności, podczas których, przy asyście psychologa, każdy może podzielić się tym, co dla niego ważne. Regularne spotkania stanowią ważne źródło wsparcia w trakcie leczenia niepłodności – dają wsparcie emocjonalne, nadzieję, poczucie zrozumienia, pozwalają uwolnić się od poczucia osamotnienia, stanowią okazję do podzielenia się sposobami radzenia sobie z trudnościami. Spotykając się z innymi osobami, możemy czerpać od nich siłę i zrozumienie oraz ofiarować im to samo.

Udział w spotkaniach grupy wsparcia jest bezpłatny. Zapisy przyjmuje psycholog Dorota Gawlikowska pod adresem email: dorota.gawlikowska@invimed.pl. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.