Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zapisz się do grupy wsparcia InviMed w Warszawie

Formujemy nową grupę wsparcia dla par borykających się z niepłodnością, która rozpocznie spotkania w lutym 2020 roku. Grupę poprowadzi psycholog i terapeutka par Dorota Gawlikowska. Zapraszamy wszystkie pary, które mimo starań, nadal nie mają dziecka.

Trwają zapisy do grupy wsparcia, którą poprowadzi psycholog Dorota Gawlikowska. Do udziału w spotkaniach zapraszamy pary będące w trakcie leczenia niepłodności metodami wspomaganego rozrodu, ale także te, które zdecydowały się na inne rozwiązania. 

Gdzie i kiedy zbiera się grupa?

Aby skorzystać z grupy wsparcia, nie musicie być pacjentami InviMed. Spotkania są całkowicie bezpłatne i odbywają się w klinice InviMed w Warszawie, przy ulicy Rakowieckiej 36 (niedaleko stacji metra Pole Mokotowskie).

Grupa wsparcia działa w ramach programu 12 spotkań z psychologiem. Spotkania odbywają się co tydzień, w środy w godzinach 17:30-19:30. O terminie pierwszego spotkania poinformujemy, gdy tylko zbierze się grupa.

Grupa wsparcia InviMed Warszawa

Grupa wsparcia organizowana przez InviMed Warszawa to spotkania dla osób doświadczających podobnych problemów i trudności, podczas których, przy asyście psychologa, każdy może podzielić się tym, co dla niego ważne. 

Regularne spotkania stanowią ważne źródło wsparcia w trakcie leczenia niepłodności:

  • dają wsparcie emocjonalne, 
  • przynoszą nadzieję, 
  • budują poczucie zrozumienia, 
  • pozwalają uwolnić się od poczucia osamotnienia, 
  • stanowią okazję do podzielenia się z innymi tym, jak radzimy sobie z trudnościami. 

Spotykając się z innymi osobami, możemy czerpać od nich siłę i zrozumienie, a w zamian ofiarować im to samo.

Jak zapisać się do grupy wsparcia InviMed Warszawa?

Zgłoszenia do grupy wsparcia przyjmuje bezpośrednio psycholog Dorota Gawlikowska. Prosimy o wysłanie wiadomości na adres: dorota.gawlikowska@invimed.pl.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.