Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zagłosuj za zwiększeniem dofinansowania in vitro na Mazowszu!

Zagłosuj za zwiększeniem dofinansowania in vitro na Mazowszu!

Wszystkich mieszkańców województwa mazowieckiego zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na projekty w Budżecie Obywatelskim Mazowsza 2020. Wśród nich jest projekt, który szczególnie zainteresuje pary, dla których realną szansę na dziecko może dać leczenie metodą in vitro. Głosowanie trwa do 16.11.2020.

In vitro dla Mazowsza

"Projekt polega na zwiększeniu środków finansowych na realizację Programu polityki zdrowotnej leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa mazowieckiego. Pary, które zgłoszą się do programu i zostaną do niego zakwalifikowane, będą mogły skorzystać z dofinansowania do metody zapłodnienia pozaustrojowego na zasadach określonych w programie".

Jak zagłosować?

  1. Wejdź na stronę: https://bom.mazovia.pl/glosowanie.
  2. Z projektów z puli ogólnowojewódzkiej wybierz projekt 261 "In-vitro dla Mazowsza" - wystarczy zaznaczyć pole z lewej strony opisu projektu.
  3. Wybierz projekt (dowolny) z puli podregionalnej.
  4. Przejdź dalej do uzupełnienia danych, klauzuli informacyjnej i oświadczenia o zamieszkiwaniu na terenie województwa mazowieckiego.
  5. Przejdź dalej do uwierzytelnienia głosowania poprzez wpisanie kodu, który zostanie przesłany na podany przez Ciebie numer telefonu.


Zagłosuj dzisiaj!

Głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego Mazowsza trwa do 16.11.2020.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.