Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zadbaj o komfort intymny! Skorzystaj z promocji w InviMed Gdynia

Do końca kwietnia 30% zniżki na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej w klinice InviMed Gdynia! To doskonała okazja, by zadbać o siebie, swoje zdrowie i komfort. Nadchodzące lato może być o wiele przyjemniejsze!

W InviMed wiemy, jak ważne jest zdrowie i komfort intymny każdej kobiety. Postanowiliśmy wykorzystać innowacyjne i nieinwazyjne technologie z zakresu ginekologii estetycznej, by wyeliminować uciążliwe i wstydliwe problemy intymne naszych pacjentek.

Dlaczego warto skorzystać z promocji?

Laseroterapia MonaLisa Touch – umożliwia rehabilitację oraz nieinwazyjny lifting krocza po porodzie, leczy nietrzymanie moczu i rewitalizuje zewnętrzne strefy intymne. To innowacyjna i mikroinwazyjna procedura, dzięki której w krótkim czasie można skutecznie pozbyć się przykrych dolegliwości intymnych, poprawić jakość doznań seksualnych i odzyskać pewność siebie.

Dowiedz się więcej

O tym na czym polega laseroterapia i jakie daje efekty możesz przeczytać na stronie InviMed: Laseroterapia MonaLisa Touch™.

Skorzystaj z 30% zniżki na ginekologię estetyczną

Nasza wiosenna promocja to aż 30% zniżki na wybrane zabiegi z użyciem lasera MonaLisa Touch™. Promocja trwa do końca kwietnia 2019 roku. 

Zabiegi objęte promocją:

  • Laseroterapia MonaLisa Touch™. Nieinwazyjny lifting krocza po porodzie. Cena promocyjna zabiegu wraz z konsultacją lekarza od 480 zł.
  • Laseroterapia MonaLisa Touch™. Rehabilitacja po porodzie. Cena promocyjna zabiegu wraz z konsultacją lekarza od 480 zł.
  • Laseroterapia MonaLisa Touch™. Nietrzymanie moczu. Cena promocyjna zabiegu wraz z konsultacją lekarza od 480 zł.
  • Laseroterapia MonaLisa Touch™. Rewitalizacja zewnętrznych stref intymnych. Cena promocyjna zabiegu wraz z konsultacją lekarza od 480 zł.

Na konsultację przed zabiegiem można umówić się, dzwoniąc pod numer 500 900 888 lub wypełniając formularz kontaktowy umieszczony na naszej stronie. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.