Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Zabiegi urologiczne 30% taniej! Promocja w InviMed Gdynia

Wsiądź do auta i przyjedź do InviMed! Zabiegi urologii męskiej u dr n. med. Macieja Jarosza teraz 30% taniej – promocja trwa do końca kwietnia 2019 roku. Umów się już dzisiaj na konsultację w InviMed Gdynia. Gwarantujemy komfort, dyskrecję i efekty!

W styczniu 2019 roku do zespołu InviMed dołączył dr n. med. Maciej Jarosz. To doświadczony urolog, który w InviMed Gdynia, oprócz udzielania konsultacji urologicznych i andrologicznych, będzie przeprowadzał wszelkie zabiegi z zakresu chirurgii urologicznej jednego dnia. Zabiegi wchodzące w skład oferty InviMed będą wykonywane w czasie około 30 min, wraz z poprzedzającą zabieg konsultacją oraz znieczuleniem miejscowym.

Dowiedz się więcej! Przejdź na stronę: Urologia męska w InviMed Gdynia

Oferta zabiegów i badań z zakresu urologii męskiej

Do dr Jarosza można umawiać się zarówno na konsultacje urologiczne, jak i na konsultacje wraz z zabiegiem. Nasz specjalista wykonuje następujące zabiegi:

 • chirurgiczne leczenie stulejki (obrzezanie),
 • wydłużenie wędzidełka napletka
 • chirurgiczne usuwanie kaszaków z prącia,
 • chirurgiczne usuwanie tłuszczaka moszny,
 • laserowe usuwanie grudek perlistych prącia,
 • chirurgicznie usuwanie kłykcin kończystych prącia,
 • chirurgiczne usuwanie znamion barwnikowych żołędzi,
 • operacyjne usunięcie torbieli napletka,
 • nakłucie i opróżnienie wodniaka jądra,
 • biopsja prostaty pod kontrolą TRUS (USG przezodbytnicze) z pobraniem wycinków (w znieczuleniu nasiękowym).

Aktualny koszt wymienionych zabiegów i badań można zawsze sprawdzić w cenniku kliniki InviMed Gdynia

W ramach promocji „30 minut -30%!” ceny wszystkich powyższych zabiegów są aż o 30% niższe. Co więcej, do każdego zabiegu urologicznego znieczulenie miejscowe oferujemy za darmo. Promocja trwa do końca kwietnia 2019 roku.

Jak skorzystać z promocji „30 minut -30%”?

Aby skorzystać z 30% rabatu w ramach promocji „30 minut -30%”, należy umówić się na konsultację wraz z zabiegiem. Możesz skorzystać z jednej z trzech opcji i umówić się:

W mailu poprzedzającym wizytę otrzymasz listę badań do wykonania przed zabiegiem. Zapraszamy do zrobienia ich w laboratorium InviMed – cały pakiet kosztuje u nas 215 zł. To badania wirusologiczne: HIV, HCV, HBS-Ag, WR, HBC.

Nie wiesz jeszcze, czy potrzebujesz zabiegu?

Jeśli nie jesteś przekonany, czy chcesz umówić się od razu na zabieg, przyjdź na samą konsultację urologiczną. Jeśli zabieg będzie potrzebny, wykonasz go u nas 30% taniej.

 • Cena pojedynczej konsultacji urologicznej bez zabiegu wynosi 140 zł.
 • Cena pojedynczej konsultacji andrologicznej bez zabiegu wynosi 170 zł.

Badanie DRE (Digital Rectal Examination), badanie per rectum, czyli zbadanie stanu prostaty palcem przez odbytnicę może być wykonane podczas wizyty urologicznej lub andrologicznej i nie jest dodatkowo płatne. 

W ramach konsultacji można odpłatnie wykonać również następujące badania:

 • USG układu moczowego,
 • USG transrektalne (TRUS),
 • USG jąder,

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.