Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Za długo staracie się o dziecko? Wykonaj proste badanie nasienia i sprawdź swoją płodność

W lipcu i w sierpniu 2018 roku w klinice InviMed w Warszawie rozszerzone badanie nasienia wraz z konsultacją u androloga kosztuje 240 zł zamiast 360 zł.

W lipcu i w sierpniu 2018 r. w klinice InviMed w Warszawie rozszerzone badanie nasienia wraz z konsultacją u androloga, który omówi Twoje wyniki, kosztuje 240 zł zamiast 360 zł.

Umów się na badanie już dzisiaj! Aby umówić się na wizytę, skorzystaj z jednej z trzech dostępnych opcji:

  • zadzwoń pod numer 500 900 888,
  • wypełnij zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie,
  • prześlij wiadomość e-mail na adres: invimed@invimed.pl.

Jak przygotować się do badania nasienia?

  • Przed badaniem wymagany jest 3-5 dniowy (dokładnie – nie mniej i nie więcej) okres abstynencji seksualnej (powstrzymanie się od wytrysku).
  • Na 3 do 5 dni przed badaniem należy powstrzymać się od spożycia alkoholu.
  • Niesienie należy oddać bezpośrednio do sterylnego pojemnika, który pacjent otrzymuje przed badaniem.

Ważne! Pamiętaj, że aby lekarz mógł prawidłowo zinterpretować wynik badania, poinformuj go o wszelkich zachorowaniach i przyjmowanych lekach w okresie 3 miesięcy przed badaniem.

Jak przebiega badanie nasienia?

W klinikach InviMed bardzo dbamy o komfort i intymność naszych pacjentów. Mając to na uwadze, w każdej z naszych klinik stworzyliśmy panom komfortowe warunki do oddania nasienia.

  1. W dniu badania, pacjent otrzymuje klucz do specjalnie zaprojektowanego pokoju, w którym będzie mógł oddać nasienie. Pokoje, wyposażone w łazienki, pozwalają się zrelaksować i zachować intymną atmosferę. Pacjentowi cały czas może towarzyszyć partnerka.
  2. Nasienie oddaje się bezpośrednio do sterylnego pojemnika. W naszych klinikach dostępne są również prezerwatywy wykonane z nietoksycznego dla plemników materiału.

Często pacjenci pytają nas, czy można przygotować próbkę w domu i dostarczyć ją do kliniki. Można. Należy jednak pamiętać, że warunki przechowywania nasienia są bardzo istotne dla późniejszej interpretacji wyniku, dlatego zalecamy, żeby nasienie oddać bezpośrednio w klinice.

Promocja obowiązuje od 5.07 do 31.08.2018 roku w klinice InviMed w Warszawie.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.