Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Z okazji Dnia Mężczyzny, wszystkim Panom, którzy chcieliby zostać Ojcami, proponujemy Męskie Promocje

Weź sprawy w swoje ręce – przyjdź na badanie nasienia i konsultację do kliniki leczenia niepłodności! Zapraszamy do skorzystania z promocji, dzięki którym starające się o dziecko pary mogą być odrobinę bliżej celu. Męskie Promocje obejmują: zniżki na zabiegi urologiczne w InviMed Gdynia, na rozszerzone badania nasienia w InviMed Katowice i InviMed Gdynia, a w przypadku kliniki InviMed Warszawa, oprócz zniżki na badanie nasienia, promocja dotyczy także wizyty u androloga.

Z okazji Dnia Mężczyzny

Wszystkim Mężczyznom z okazji ich święta, życzymy spełnienia w życiu osobistym i zawodowym oraz spełnienia najskrytszych marzeń. 

Spełnij marzenie o byciu Tatą

Jeśli tym, czego pragniesz, jest dziecko, ale od dłuższego czasu Tobie i Twojej partnerce nie udaje się począć dziecka, przyjdź na konsultację do kliniki InviMed. Nasi specjaliści mogą Ci pomóc w realizacji tego marzenia.

Zespół InviMed to nie tylko ginekolodzy, ale także urolodzy i androlodzy z doświadczeniem w diagnostyce i leczeniu zaburzeń płodności. Pomagają uzyskać ciążę naturalnie, a jeśli to się nie udaje lub ma bardzo niskie szanse powodzenia, proponują inne możliwości – także z zakresu technik wspomaganego rozrodu. 

Promocje InviMed z myślą o mężczyznach

Jeśli zechcesz skorzystać z naszych promocji lub lepiej poznać naszą ofertę, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Pacjentów InviMed: 500 900 888, invimed@invimed.pl, formularz kontaktowy. Promocje trwają do końca marca 2019 roku.

Rozszerzone badanie nasienia plus wizyta u androloga ponad 60 zł taniej w klinice InviMed Warszawa. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej >>
50 zł taniej rozszerzone badanie nasienia w klinice InviMed Gdynia. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej >>
Rozszerzone badanie nasienia za 100 zł w klinice InviMed Katowice. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej >>
30% taniej zabiegi urologiczne w klinice InviMed Gdynia. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej >>
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.