Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Wznowiliśmy wszystkie procedury! Rozpoczynamy stymulacje, punkcje i transfery

Wznowiliśmy wszystkie procedury! Rozpoczynamy stymulacje, punkcje i transfery

Kliniki InviMed są otwarte i funkcjonują w pełnym zakresie usług. Realizujemy pełną diagnostykę laboratoryjną oraz wszystkie zabiegi i procedury – od zabiegów diagnostycznych np. sono-HSG czy histeroskopii, przez inseminacje, po punkcje i transfery zarodków. Wznowiliśmy również wszystkie badania nasienia – od podstawowych po te najbardziej zaawansowane (np. MSOME).

Choć wróciliśmy do pełni działalności w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności, nadal pracujemy w zwiększonym reżimie bezpieczeństwa. Prosimy wszystkich o zapoznanie się z poniższymi informacjami:

Informacja o organizacji pracy InviMed w czasie zagrożenia koronawirusem
Kwalifikacja do zabiegów w czasie stanu epidemii w Polsce
Sprawdź godziny pracy klinik InviMed
UWAGA!

Na pierwszą konsultację niepłodnościową do kliniki w celach administracyjnych powinna przyjść para (na wizytę wchodzi sama Pacjentka). Na kolejną konsultację do kliniki przychodzi sama Pacjentka, a na badanie nasienia – sam Pacjent, na punkcję – para, na transfer – sama Pacjentka.

Dla naszych Pacjentów i Pacjentek

Pacjenci będący w trakcie leczenia w InviMed, jak zawsze - także w czasie trwania epidemii, mają możliwość:

  • bezpłatnego kontaktu z Koordynatorem Opieki Medycznej,
  • bezpłatnego przedłużenia recepty wystawionej przez ginekologa.

Jeśli chcesz zadać pytanie dotyczące swojego leczenia w naszej klinice lub przedłużyć receptę od ginekologa, zadzwoń pod numer: 500 900 888. Możesz też wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy (w wersji mobilnej kliknij "Napisz") lub napisać na adres: invimed@invimed.pl - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego. 

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.