Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Wszystkim Pacjentkom i Pacjentom InviMed życzymy Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku!

Ostatnie dni grudnia to czas życzeń płynących prosto z serca, ale też ważnych postanowień. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku naszym Pacjentkom i Pacjentom (zarówno obecnym, jak i tym, którzy dopiero nas poznają) składamy najserdeczniejsze życzenia.

Szanowni Państwo!

Życzymy, aby te Święta były spokojne i upłynęły w miłej, serdecznej atmosferze, która rozgrzeje serca nadzieją. Jednak przede wszystkim, życzymy zdrowia i nowych sił w nowym roku. Wszystko po to, aby spełniło się jedno z największych marzeń, które łączy ludzi w pary. 

Wszyscy w InviMed doskonale wiemy, że to marzenie uśmiecha się, gaworzy i raczkuje… Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc je spełnić. W końcu, nie byłoby nas tu, gdzie jesteśmy, gdybyśmy nie wiedzieli, że szczęściu można pomóc.

Wesołych Świat i szczęśliwego nowego roku

życzy

Zespół InviMed

Jeśli zechcesz odwiedzić nas w najbliższych dniach, koniecznie sprawdź: Godziny pracy klinik InviMed w Święta i Nowy Rok. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.