Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Wolne miejsca w programach dofinansowania in vitro Gdańska, Poznania, Warszawy i Mazowsza

Nasze kliniki w Gdyni, Poznaniu i Warszawie zachęcają wszystkich, którym szansę na dziecko może dać metoda in vitro, do kontaktu z Infolinią InviMed: 500 900 888. Jeśli para spełni warunki kwalifikacji do programu samorządowego, będzie mogła skorzystać z dofinansowania leczenia w wysokości do 5000 zł, 5 625 zł lub nawet 6000 zł (w zależności od programu).

Pary, którym szansę na dziecko może dać in vitro, spełniające warunki kwalifikacji do programów samorządowych, mogą liczyć na dofinansowanie do jednego cyklu leczenia w wysokości do:

  • 5000 zł (Programy Poznania i Gdańska), 

  • 5625 zł (Program Warszawy),
  • 6000 zł (Program polityki zdrowotnej dofinansowany ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego).

Skontaktuj się z InviMed

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych. Programy Poznania, Gdańska i Warszawy obsługiwane są na bieżąco. Wizyty kwalifikacyjne dla osób, które chcą skorzystać z programu województwa mazowieckiego, umawiane są sukcesywnie na podstawie listy osób oczekujących. Aby zgłosić się na listę, należy skontaktować się z Infolinią InviMed: 500 900 888

Dowiedz się więcej o Programie in vitro dla Mazowsza >>

Skorzystaj z samorządowego programu dofinansowania in vitro w swoim mieście

Operatorem programów dla mieszkańców Gdańska jest klinika InviMed w Gdyni przy ulicy 10 Lutego 16, dla mieszkańców Poznania – klinika InviMed Poznań przy ulicy Strzeleckiej 49, a dla mieszkańców województwa mazowieckiego (w tym miasta stołecznego) – klinika InviMed Warszawa przy ulicy Rakowieckiej 36.

Informacje o tym, kto może skorzystać z danego programu dofinansowania leczenia metodą in vitro, publikujemy na dedykowanych podstronach. Znajdź swoje miasto i kliknij w odpowiedni link:

Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Gdańska
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Poznania
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Warszawy

Nie wiecie, czy spełniacie warunki kwalifikacji?

Jeśli nie wiecie, czy moglibyście skorzystać z dofinansowania z budżetu Gdańska, Poznania, Warszawy czy budżetu województwa mazowieckiego, pomożemy Wam zweryfikować sytuację. Jeśli jedyną szansą na urodzenie dziecka może być in vitro, nasi lekarze zlecą badania, które potwierdzą lub wykluczą kwalifikację do danego programu dofinansowania in vitro. 

Zapraszamy do kontaktu:

Zadzwoń lub napisz – kontakt do niczego Cię nie zobowiązuje, ale dzięki niemu możesz dowiedzieć się więcej, poznać nas bliżej, a finalnie może nawet spełnić marzenie o byciu Rodzicem.

Znajdziemy najlepsze rozwiązanie

Nasi lekarze są wyspecjalizowani w leczeniu niepłodności nie tylko metodą in vitro. Jeśli okaże się to możliwe, pomogą w uzyskaniu ciąży np. dzięki odpowiedniemu leczeniu farmakologicznemu lub inseminacjom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.