Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Wolne miejsca w programach dofinansowania in vitro dla mieszkańców Gdańska, Słupska, Poznania i Warszawy

Nasze kliniki w Gdyni, Poznaniu i Warszawie zachęcają wszystkich, którym szansę na dziecko może dać metoda in vitro, do kontaktu z Infolinią InviMed: 500 900 888. Jeśli para spełni warunki kwalifikacji do programu samorządowego, będzie mogła skorzystać z dofinansowania leczenia w wysokości do 5000 lub 5 625 złotych (w zależności od programu).

Uda mi się zajść w ciążę jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia. W 2020 roku urodzę swoje pierwsze dziecko. Będę Mamą, będę Tatą… Jesteśmy po to, by spełniać właśnie takie marzenia.

Wszystkie pary, które są zainteresowane leczeniem niepłodności metodą in vitro, a jednocześnie będące mieszkańcami Gdańska, Słupska, Poznania lub Warszawy zachęcamy do skorzystania z samorządowych programów dofinansowania, których operatorami są kliniki InviMed. 

Skorzystaj z samorządowego programu dofinansowania in vitro w swoim mieście

Operatorem programów dla mieszkańców Gdańska i Słupska jest klinika InviMed w Gdyni przy ulicy 10 Lutego 16, dla mieszkańców Poznania – klinika InviMed Poznań przy ulicy Strzeleckiej 49, a dla Warszawianek i Warszawiaków – klinika InviMed Warszawa przy ulicy Rakowieckiej 36.

Informacje o tym, kto może skorzystać z danego programu dofinansowania leczenia metodą in vitro, publikujemy na dedykowanych podstronach. Znajdź swoje miasto i kliknij w odpowiedni link:

Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Gdańska
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Słupska
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Poznania
Dofinansowanie in vitro dla mieszkańców Warszawy

Nie wiecie, czy spełniacie warunki kwalifikacji?

Jeśli nie wiecie, czy moglibyście skorzystać z dofinansowania z budżetu miasta, pomożemy Wam zweryfikować sytuację. Jeśli jedyną szansą na urodzenie dziecka może być in vitro, nasi lekarze zlecą badania, które potwierdzą lub wykluczą kwalifikację do danego programu dofinansowania in vitro. Skontaktujcie się z nami i zgłoście chęć uczestnictwa w miejskim programie dofinansowania leczenia metodą in vitro. Możecie to zrobić, korzystając z jednej z wymienionych niżej metod:

Zadzwoń lub napisz – kontakt do niczego Cię nie zobowiązuje, ale dzięki niemu możesz dowiedzieć się więcej, poznać nas bliżej, a finalnie może nawet spełnić marzenie o byciu Rodzicem.

Znajdziemy najlepsze rozwiązanie

Nasi lekarze są wyspecjalizowani w leczeniu niepłodności nie tylko metodą in vitro. Jeśli okaże się to możliwe, pomogą w uzyskaniu ciąży np. dzięki odpowiedniemu leczeniu farmakologicznemu lub inseminacjom.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.