Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Weź udział w Dniach Zdrowia na Targówku! Zapraszamy na spotkanie dla starających się o ciążę

Spotkanie „Kluczem do macierzyństwa jest płodność” odbędzie się w środę 10 kwietnia 2019 roku w Przychodni przy ul. Poborzańskiej 6. Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja. Zapraszamy tym goręcej, że jednym z ekspertów będzie dr Tomasz Rokicki, ginekolog-położnik, dyrektor medyczny kliniki InviMed Warszawa.

W ramach cyklicznego wydarzenia jakim są Dni Zdrowia na Targówku można skorzystać z bezpłatnych badań diagnostycznych (np. cytologii, HCV, badania wzroku czy znamion i pieprzyków), porad lekarzy, a tym konsultacji specjalistycznych. W tegorocznej  edycji Dni Zdrowia na Targówku mają też specjalną propozycję dla osób starających się o dziecko.

Kluczem do macierzyństwa jest płodność

"Kluczem do macierzyństwa jest płodność" to temat spotkania kierowanego do osób w trakcie diagnostyki lub leczenia niepłodności. Spotkanie ma na celu poszerzenie wiedzy o niepłodności, budowanie świadomości, że jest to choroba społeczna, którą się leczy jak każdą inną chorobę społeczną (np. miażdżycę) i należy o niej mówić głośno, z podniesioną głową. Pary, które wezmą udział w spotkaniu będą miały okazję do zadawania pytań.

Jako eksperci wystąpią:

  • dr Tomasz Rokicki, ginekolog-położnik z kliniki leczenia niepłodności InviMed, specjalista, który ma na swoim koncie ponad 20 lat doświadczenia w leczeniu par starających się o dziecko.
  • dr Maja Herman, psychiatra i psychoterapeutka na co dzień pracująca z parami, które od dłuższego czasu nie mogą uzyskać lub utrzymać ciąży,
  • Monika Staruch, seksuolog kliniczny, która pomogła już wielu parom wyjść z sytuacji, w której życie erotyczne stało się instrumentem i przestało być przyjemnością.

W spotkaniu uczestniczyć będzie także Sylwia Bentkowska, założycielka serwisu plodnosc.pl, która przeszła leczenie niepłodności metodami wspomaganego rozrodu, a wraz z klinikami InviMed organizuje cykliczne warsztaty dla zmagających się z niepłodnością kobiet (warsztaty Obudź w sobie życie już 13 kwietnia we Wrocławiu).

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu, zarejestruj się! Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z zapisem na wydarzenie. Już dzisiaj wypełnij: Formularz rejestracyjny.

Chcesz wziąć udział w spotkaniu?

Spotkanie "Kluczem do macierzyństwa jest płodność" wpisuje się w harmonogram Dni Zdrowia na Targówku 2019. Jest wydarzeniem zupełnie bezpłatnym i otwartym dla wszystkich zainteresowanych, którzy zarejestrują się i otrzymają potwierdzenie od organizatora. 

Czas i miejsce spotkania "Kluczem do macierzyństwa jest płodność"

Spotkanie odbędzie się w środę 10 kwietnia 2019 roku w godzinach 17:00 – 20:00 w Przychodni SZPZLO Warszawa – Targówek, ul. Poborzańska 6. 

Kliknij tutaj i zarejestruj się na spotkanie "Kluczem do macierzyństwa jest płodność"
Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.