Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Webinarium - jakie zmiany dla niepłodnych par przyniesie ustawa o leczeniu niepłodności?

Plusy i minusy ustawy o leczeniu niepłodności. Zapisz się i oglądaj na żywo już w środę 7 października 2015 roku.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie zmiany dla niepłodnych par przyniesie ustawa o leczeniu niepłodności, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium.

Webinarium odbędzie się w środę, 7 października 2015 r. o godzinie 18:00.

W spotkaniu udział wezmą Anna Krawczak, Przewodnicząca Zarządu na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji "Nasz Bocian" oraz dr Tomasz Rokicki, Dyrektor medyczny, specjalista ginekolog położnik z kliniki leczenia niepłodności InviMed.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wystarczy zapisać się poprzez formularz dostępny na stronie: http://invimed-webinarium.gr8.com/.

Każdy Internauta będzie mógł zadać pytanie na czacie i uzyskać odpowiedź podczas spotkania.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.