Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Webinarium - jakie zmiany dla niepłodnych par przyniesie ustawa o leczeniu niepłodności?

Plusy i minusy ustawy o leczeniu niepłodności. Zapisz się i oglądaj na żywo już w środę 7 października 2015 roku.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakie zmiany dla niepłodnych par przyniesie ustawa o leczeniu niepłodności, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium.

Webinarium odbędzie się w środę, 7 października 2015 r. o godzinie 18:00.

W spotkaniu udział wezmą Anna Krawczak, Przewodnicząca Zarządu na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji "Nasz Bocian" oraz dr Tomasz Rokicki, Dyrektor medyczny, specjalista ginekolog położnik z kliniki leczenia niepłodności InviMed.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wystarczy zapisać się poprzez formularz dostępny na stronie: http://invimed-webinarium.gr8.com/.

Każdy Internauta będzie mógł zadać pytanie na czacie i uzyskać odpowiedź podczas spotkania.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Invimed-T Sp. z o. o, ul. Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa / Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług, marketing produktów i usług Medicover Polska / Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda / Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu administratora danych / Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych, prawo dostępu do danych osobowych, inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych.