Wciśnij ENTER, aby wyszukać
Zamknij

Warsztaty „Ona i On – jak się wspierać w trakcie leczenia niepłodności?” już 14 kwietnia w InviMed Warszawa!

Wiosna, ach to Ty! Przyroda budzi się do życia, budzi się nowa nadzieja… Warsztaty „Ona i On” w klinice InviMed Warszawa to doskonała okazja do tego, by zyskać świeże spojrzenie na leczenie niepłodności, swoje emocje i swojego partnera lub partnerkę. 

Jak okazywać sobie wsparcie? Jak się wzajemnie rozumieć, gdy jesteśmy tak różni? Jak poradzić sobie z emocjami i reagować na emocje drugiej strony? Wspólnie znajdziemy odpowiedzi na te pytania. 14 kwietnia przyjdź na warsztaty „Ona i On” do kliniki InviMed Warszawa i dowiedz się, jak okazywać sobie wzajemne wsparcie w trakcie leczenia niepłodności.

Warsztaty „Ona i On – jak się wspierać w trakcie leczenia niepłodności?” prowadzone w klinice InviMed Warszawa to cykliczne warsztaty psychoedukacyjne, z których skorzystały już dziesiątki par będących w trakcie diagnostyki i leczenia niepłodności.

Kiedy i gdzie?

Warsztaty „Ona i On” odbędą się 14.04.2019 roku (niedziela) w godzinach 10:00-15:00 w klinice InviMed Warszawa przy ul. Rakowieckiej 36.

Program warsztatów „Ona i On”

Jeśli chcecie zadbać o związek i dobre relacje, ale też zrozumieć się wzajemnie i zwiększyć swoje szanse na poczęcie dziecka, warsztaty „Ona i On” są właśnie dla Was. Organizowane są z myślą o parach, które są w trakcie leczenia niepłodności: próbują zajść w ciążę naturalnie lub podeszły już do inseminacji czy in vitro. Oprócz wsparcia, dobrej energii i motywacji, warsztaty InviMed gwarantują solidną dawkę wiedzy.

Program warsztatów obejmuje wiele zagadnień teoretycznych i praktycznych. W ciągu 5 godzin poznacie odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Jak trudności związane z niepłodnością przeżywa kobieta, a jak mężczyzna?
  • Dlaczego czasem trudno jest się porozumieć, choć obie strony bardzo tego chcą?
  • Na co zwracać uwagę i czego unikać podczas trudnych rozmów?
  • Jak podtrzymywać bliskość seksualną i rozwijać ją mimo niepłodności?
  • Co zrobić, aby naszym życiem intymnym nie rządził kalendarz? 

Warsztaty „On i on” poprowadzi psycholog Dorota Gawlikowska, która zaprasza także do grup wsparcia oraz na konsultacje indywidualne w klinice InviMed w Warszawie.

Jak zgłosić się na warsztaty „Ona i On”?

Aby zapisać się na warsztaty, skorzystaj z jednej z dwóch opcji:

Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Dlatego nie czekajcie, już teraz wyślijcie swoje zgłoszenie. Dajcie sobie szansę na lepsze poznanie się i wypracowanie najlepszego dla Was sposobu komunikacji.

Skontaktuj się z nami już dziś

Poufność jest dla nas priorytetem

Zgoda na kontakt marketingowy więcej: Musisz wybrać więcej opcji (minimum ${minimumContactAgree})

Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator danych: Medi Partner Sp. z o.o., Cybernetyki 19, 02-677 Warszawa. Cele przetwarzania: marketing własnych produktów i usług [w tym profilowanie]; marketing produktów i usług Medicover Polska [w tym profilowanie]. Podstawy prawne przetwarzania: Twoja zgoda. Prawa związane z przetwarzaniem danych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych; prawo dostępu do danych osobowych; inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych. Odbiorcy danych: Podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Medi Partner Sp. z o. o. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu: Klauzula informacyjna.